Gamepower James Donkey vs için söylenenler doğru mu?

1 Dakika önce Rampage kulaklık hakkında bir konu açıldı: SN-RW8 cobra ses sorunu - Technopat Sosyal
Kanıtımız var ki konuşuyoruz, bu markalar genelde kaliteli ürün yerine malzemeden kısıp ucuz ürün yapıyor.
Ve bunun adı fiyat/performans değil.
Fiyat performans fiyatına göre kaliteli üründür.
Jd, Gamepower, Rampage gibi markalarda bunu göremezsiniz.

Şimdi herkes dürüst olsun, jd, Gamepower fiyat ucuzlasın diye malzemeden kısıyor, 50 liraya aldığım Everest SGM-X7 mousem 1.5 yıldır sorunsuz çalışıyor ama üstündeki yazı silindi, sağ ve sol tıklarında parmak izi kalıyor vs. yani ucuza bir ürün alıyorsanız kalitesiz malzeme ve oluşabilecek sorunları göz önünde bulundurmanız gerekiyor.
Zaten olay o. Senin dediğinin aynısını be de yazdım. :
Bak, ucuz fiyata başka marka olmadığı için alanı anlarım. Ya da böyle bir markadan ürün alırken bir yerden kısılmış olduğunu, diğerleriyle aynı olmadığını bilerek alıyorsa bunda da sıkıntı yok.
Ama benim tartıştığım insanlar şunlar :
James Donkey 612 Blue Switch mükemmel bir klavye ve gerçekten mekanik. Ben hayatımda bu kadar ağır ve kaliteli malzemeye sahip bir klavye kullanmadım tuş hissiyatı sesi falan mükemmel. O yüzden her konuşulana kulak asmayın.

"aĞbi eşek jEymis dİyoRum cEm yıLmAz 'ıN kAyıP tOrunu oluYorUm. Bir eSpRi yApIyoRum 15 kız kaLdIrIyOrum. aRkAdAşlar gÜlmeK iSterSeniZ doLapTan şAkacIk çıKAraYım gÜlüN mİraz."

Kulaklık alacaksınız ve 200-250 TL bütçeniz varsa James Donkey 'den alabilirsiniz. Mouse önermem çünkü kullanmadım. Eğer yüksek bir bütçeniz var ise Corsair ve HyperX gibi markalara yönelin.

Oooo sosyalde gene eşek kaynaklı tartışma çıkmış. Temmuz'da 4 SSD aldım James Donkey 3 tanesi bozuldu. İade ettim. Arkadaşım Gaming gecesinden aldı bir tane 6 ay önce. Şimdi yazma okuma oranı düşmüş 😄.
Büyük üstat zamanında boşuna söylememiş keşke az geçmişe baksaydım almadan önce neyse tecrübe edinmiş olduk:

Ucuz etin yahnisi bu SSD'yi alan bazı arkadaşlar şimdiden uyum sorunu yaşamaya başladılar gibi. Ben şimdilik iki konu gördüm, burada paylaşacağım. Siz de benzer vaka olunca bu konu altında paylaşın:
James Donkey SSD tavsiye etmiyorum. Verileriniz, eşeğe emanet edecek kadar değersiz değildir.

Ekleme: Aklıma yeni geldi yeğenim geçen hafta Rampage Gaming kulaklık almış 100 liraya mı ne. 7. günün sonunda sol taraftan ses gelmiyor dayı bunu nasıl çözerim diyordu.

Son düzenleme:
@FantastikTürk harbiden bayağı fantastik bir adam 850TL ile 350TL olan klavyeleri karşılaştırıyor. 850TL olan daha iyiymiş öyle diyor nasıl olabilir ya?

350 TL'ye mekanik klavye olmaz bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Ekipman olarak bakılabilir bilgisayar içi parçalarda uzak durun.

Onda da düşük bütçede bakılır.
Sayın Technopat Sosyal moderatörleri, konuyu kilitlerseniz sevinirim. Konu iyice değişti. Mekanik klavyelere kadar geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı