Gamepower Katana vs Rampage Orion

Düzelttim soruyu ama geç kalmışım son sorum tüm modlarda da istediğim renk seçeneği mevcut mu modlarda renk sınırlı mı?
Garanti işi satın aldığın yerlerle ilgili değil. Direk segment bilgisayara gönderiyorsun UPS ile onlar geri gönderiyorlar sana.

Renkler ile ilgili çok şey denemedim. Renk sınırı yok bildiğim kadarıyla ben denemedim pek ancak yazılım ile ayarlayabilirsin. Bir ara denerim.

Garanti işi satın aldığın yerlerle ilgili değil. Direkt segment bilgisayara gönderiyorsun UPS ile onlar geri gönderiyorlar sana.

Renkler ile ilgili çok şey denemedim. Renk sınırı yok bildiğim kadarıyla ben denemedim pek ancak yazılım ile ayarlayabilirsin. Bir ara denerim.

Bilgilerin için gerçekten çok teşekkür ederim. Bugün Orion siparişimi verdim heyecanla bekliyorum memnun kalacağımdan eminim kafamdaki tüm soru işaretlerini sildiğiniz için gerçekten tekrardan teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba bende yeni bir mekanik klavye almayı düşünüyorum 300-350TL arası bir bütçem var Trust markasını çok gördüm Orion ile arasında kaldım siz hangisini önerirsiniz son olarak Orion'un Switch markası nedir?

Garanti işi satın aldığın yerlerle ilgili değil. Direk segment bilgisayara gönderiyorsun UPS ile onlar geri gönderiyorlar sana.

Kanka tuş silinmesi falan oldu mu bende düşünüyorum da?

Yeni konular

Geri
Yukarı