GamePower Kizaru alınır mı?

Hayır, attığınız kulaklık iyi değil.
Tavsiyem:

Yorumlarına ve kulaklığı alanlara baktım herkes iyi demiş siz neden öyle düşündünüz bir sıkıntı mı yaşadınız?

Yorumlarına ve kulaklığı alanlara baktım herkes iyi demiş siz neden öyle düşündünüz bir sıkıntı mı yaşadınız?
Ekran Alıntısı.PNG

Sorun yaşayan çok kişi var.

Eki Görüntüle 816631
Sorun yaşayan çok kişi var.

Dediğinize katılmıyorum her markanın şikayetleri olur şu an gir markalara hepsinin binlerce şikayeti var bilmeden ve kullanmadan konuşmayın bence.

Dediğinize katılmıyorum her markanın şikayetleri olur şu an gir markalara hepsinin binlerce şikayeti var bilmeden ve kullanmadan konuşmayın bence.
Tamam o zaman gidin GamePower alın. 3-5 aya buraya gelir konu açarsınız "Şu sıkıntıyı nasıl çözerim, bu kulaklığın şu özelliği çalışmıyor" diye.

Gamepower ürünlerin hepsini kötülemek istemem ama ben tavsiye etmiyorum.
İnsanlar "aaaaa **** kanalı Gamepower incelemiş çok övdü o zaman iyidir" kafasındalar.
Halbuki adam sponsorluk olduğu için iyi yönlerini övüp kötü yönlerini iyiymiş gibi gösterip işin içinden kurtulama çalışıyorlar.
Size tavsiyem "Gamepower almayın"

Gamepower almakta kararlı gibi görünüyorsunuz, bu konuyu neden açtınız o zaman?

Gamepower almakta kararlı gibi görünüyorsunuz, bu konuyu neden açtınız o zaman?

Alan kişilerin görüşlerini merak ettiğim için gidip forumda sıkıntısı olan biri var alma diyenleri dinlemek için değil.
Gamepower ürünlerin hepsini kötülemek istemem ama ben tavsiye etmiyorum.
İnsanlar "aaaaa **** kanalı Gamepower incelemiş çok övdü o zaman iyidir" kafasındalar.
Halbuki adam sponsorluk olduğu için iyi yönlerini övüp kötü yönlerini iyiymiş gibi gösterip işin içinden kurtulama çalışıyorlar.
Size tavsiyem "Gamepower almayın"

Alan kişilerin yorumları da iyi görünüyordu ondan karar vermiştim. Mikrofon kalitesi iyi olan kulaklık önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı