Gamepower Kullanmayın

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Bu konuyu sadece sizi uyarmak için açtım. Gamepower kullanmayın. Gamepower marka ürün alacakları uyarın. Ben 3-4 ay önce Gamepower ıcarus mouse aldım. Dün sensör bozuldu. Fiyat olarak 250 TL ödedim. Kalitelidir diye aldım, kötü çıktı. Evet ele oturması, rahatlığı, üstündeki kaplama gayet iyi. Ancak 250 TL ödediğim mouse 3-4 ay sonra bozuldu. Gamepower kizaru alacaktım vazgeçtim. Gidin paranızı biriktirin SteelSeries alın. Everest bile bu markadan mouse konusunda dayanıklıdır.

Bu konuyu sadece sizi uyarmak için açtım. Gamepower kullanmayın. Gamepower marka ürün alacakları uyarın. Ben 3-4 ay önce Gamepower ıcarus mouse aldım. Dün sensör bozuldu. Fiyat olarak 250 TL ödedim. Kalitelidir diye aldım, kötü çıktı. Evet ele oturması, rahatlığı, üstündeki kaplama gayet iyi. Ancak 250 TL ödediğim mouse 3-4 ay sonra bozuldu. Gamepower kizaru alacaktım vazgeçtim. Gidin paranızı biriktirin SteelSeries alın. Everest bile bu markadan mouse konusunda dayanıklıdır.
Boşuna demiyoruz Gamepower, James Donkey gibi markalara para vermeyin diye.

250 TL az para değil, 4 ay önce falan SS Rival 3 240 TL civarıydı keşke alsaydınız. Sağlık olsun, hep dediğim gibi biraz daha biriktirip kaliteli bir ekipman almak her zaman daha mantıklıdır.

Bu şekilde öğrenmeniz kötü olmuş, geçmiş olsun. Almayın deyince linç yiyoruz ama bir sebebi var.

Bende arkadaş tavsiyesi ile Gamepower Medusa almıştım çok pişman oldum, 200 TL’ye almıştım keşke almasaydım, “sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş” aklım başıma geldi klavye için olan bütçemi arttırıp Corsair Strafe RGB MK.2 aldım çok memnunum, hiçkimseye önermiyorum Gamepower ürünlerini almayın😡

Steelseries bence dandik ürünleri olan bir marka. Mekanik klavyemin tuşları bir kaç ay içinde bozuldu. Mouse padinin kenarlarında saçaklar oluştu.
Her zaman diyoruz teknoloji şans işi diye. Ancak size katılmıyorum. dikkat etmeyip, sert bir şekilde kullandıysanız her markanın başına gelir bu. Ayrıca garantisi varsa garantiye yollayın derim. Steelseries'ın garantisi pişman etmez sorununuzu çözerler merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı