Gamepower luna 7.1 Pro alınır mı?

emirhaninanfak55

Centipat
Yer
ѕσυтн кσяєα
Sizce alınır mı? Fiyatına değer mi? Başka önereceğiniz kulaklık var mı? Bütçem: 250 - 300 TL.
Önerilerinizi bekliyorum. 😊

1586696221544.png

O kırmızı şirin ve tatlı görüntü 1 yıl sonra buna dönüşüyor:

Dosya Ekleri

• IMG_9273.jpg
    IMG_9273.jpg
    877,9 KB · Görüntüleme: 851
Hocam iyi günler, bende şu an da kulaklık bakıyorum. Elimde Rampage SNR-4 var. 4. yılında soyulmaya başladı. Mevcut kurda HyperX gibi kulaklıklar 700-800 TL bandında ilerliyor. O yüzden bende şu an kulaklık bakıyorum. Warlord ve Luna arasında kaldım.

bu videodan;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fikirlendiğim kadarıyla ürünü satın alacağım. Yalnız hepsiburada.com'da daha ucuz.

aradaki 20'tl yi istanbuldaysan aynı gün teslimat ile değerlendirebilirsin.
2-3 yıl önce 150TL bandında seyreden https://www.hepsiburada.com/logitec...uncu-kulakustu-kulaklik-981-000537-p-BD303960 bile kaç paralara satılıyor....
O kırmızı şirin ve tatlı görüntü 1 yıl sonra buna dönüşüyor:

aldığın zaman 1-2 yıllık maks. kalitesi olduğu belli ama... siyahta yine pek böyle olacağını sanmıyorum ya. Renkli aldım mı kaliteli almak şart :)
@Anillelele hocam; Kulaklığın sesi, mikrofonu nasıl? En azından 1 yıl 6 ay idare eder mi?

Hocam iyi günler, bende şu an da kulaklık bakıyorum. Elimde Rampage SNR-4 var. 4. yılında soyulmaya başladı. Mevcut kurda HyperX gibi kulaklıklar 700-800 TL bandında ilerliyor. O yüzden bende şu an kulaklık bakıyorum. Warlord ve luna arasında kaldım.

Bu videodan;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fikirlendiğim kadarıyla ürünü satın alacağım. Yalnız hepsiburada.com'da daha ucuz.

Aradaki 20'TL'yi istanbuldaysan aynı gün teslimat ile değerlendirebilirsin.
2-3 yıl önce 150TL bandında seyreden https://www.hepsiburada.com/logitec...uncu-kulakustu-kulaklik-981-000537-p-BD303960 bile kaç paralara satılıyor...

Aldığın zaman 1-2 yıllık maks. Kalitesi olduğu belli ama... Siyahta yine pek böyle olacağını sanmıyorum ya. Renkli aldım mı kaliteli almak şart :)
@Anillelele hocam; kulaklığın sesi, mikrofonu nasıl? En azından 1 yıl 6 ay idare eder mi?

Sesi gerçekten çok iyi mikrofondan acayip memnunum gerçekten dış ses falan almıyor. Yeri geldiğinde kulaklığın uygulamasından değerleri yükseltip hoparlör yapabiliyorsunuz :D . Bunların yanı sıra ilk aldığınızda kulağınızı çok acıtıyor, alışana kadar 1-1.5 ay geçtiğini bilirim, uzun süre kafamda tutamıyorum ayrıca şu an kulağıma yara yaptı kulaklık.

Sesi gerçekten çok iyi mikrofondan acayip memnunum gerçekten dış ses falan almıyor. Yeri geldiğinde kulaklığın uygulamasından değerleri yükseltip hoparlör yapabiliyorsunuz :D . Bunların yanı sıra ilk aldığınızda kulağınızı çok acıtıyor, alışana kadar 1-1.5 ay geçtiğini bilirim, uzun süre kafamda tutamıyorum ayrıca şu an kulağıma yara yaptı kulaklık.

James Donkey 712 mi bumu sence?

Hocam konfor için yazdıklarınız benim için vazgeçmek adı altında yeterli bir sebep, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı