Gamepower Luna vs Medusa

Dedeoldubebe

Femtopat
Daha fazla  
Bu kulaklıklar arasında kaldım. Gamepower Luna 275, Medusa ise 260TL. Hangisini almalıyım? Çok kararsız kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklıklar arasında kaldım. Gamepower Luna 275, Medusa ise 260TL. Hangisini almalıyım? Çok kararsız kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?
İkisi de değil. Çöpten geri dönüştürülmüş kulaklıklar onlar.

İkisi de değil. Çöpten geri dönüştürülmüş kulaklıklar onlar.
neden bu kadar ön yargılısınız arkadaşlarım kullanıyor 1i medusa 1 diğeri de luna kullanıyor aynı anda aldılar 1 yıldır kullanıyor 2side çok memnun neden bu kadar ön yargı yani?

Neden bu kadar ön yargılısınız arkadaşlarım kullanıyor 1I Medusa 1 diğeri de luna kullanıyor aynı anda aldılar 1 yıldır kullanıyor 2side çok memnun neden bu kadar ön yargı yani?

Ön yargı?

Kullanılan parça kalitesinde göre yorum yapılıyor ve parça kaliteleri çöp. Arkadaşlarınızı dinleyecekseniz biz size engel olamayız. @Quanic hocam gayet iyi ürünler önermiş. Şu çöp markayı savunmayın lütfen. Arkadaşlarınıza da geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Ön yargı?

Kullanılan parça kalitesinde göre yorum yapılıyor ve parça kaliteleri çöp. Arkadaşlarınızı dinleyecekseniz biz size engel olamayız. @Quanic hocam gayet iyi ürünler önermiş. Şu çöp markayı savunmayın lütfen. Arkadaşlarınıza da geçmiş olsun.
O kadar güzel açıklamışsınız ki ağzınıza sağlık. :)

neden bu kadar ön yargılısınız arkadaşlarım kullanıyor 1i medusa 1 diğeri de luna kullanıyor aynı anda aldılar 1 yıldır kullanıyor 2side çok memnun neden bu kadar ön yargı yani?
Ön yargı mı? Hocam malzeme kalitesi yerlerde o kulaklıkların. Tamam eyvallah ilk kulaklıkları ise tabii ki memnun olacaklar. Veya 30 TL'lik bir kulaklıktan buna geçtiklerinde. Ancak üstte önerdiğim kulaklıklardan herhangi birini verseniz biz şimdiye dek çöp kullanmışız derler. Düzgün ürünleri deneyip sonra hala gamepower iyi diyen tek bir kişi bulamazsınız. Ancak sponsorlu youtuberlar yapar o işi. İnanın kamera arkasında kimse kullanmıyor o ürünleri.

Tamam eyvallah ilk kulaklıkları ise tabii ki memnun olacaklar. Veya 30 TL'lik bir kulaklıktan buna geçtiklerinde. Ancak üstte önerdiğim kulaklıklardan herhangi birini verseniz biz şimdiye dek çöp kullanmışız derler. Düzgün ürünleri deneyip sonra hala Gamepower iyi diyen tek bir kişi bulamazsınız.

Aynen öyle. Benim ilk kulağım 5TL'lik pazar kulaklığıydı. Daha sonra Rampage'e geçmiştim. O zamanlar neden bunlara kötü diyorlar diyordum. Sonra bir takayım dedim iğrenç bir ses kalitesi varmış, JBL'nin en ucuz kulak içi kulaklığı bile çok daha iyi ses veriyor. Verdiğim paraya acıdım bu olaydan sonra.

Son düzenleme:
Anlaşıldı teşekkürler.
Luna sipariş ettim bundan önce de Logitech G231 kullanıyordum size fikirlerimi açıklayacağım bakalım dediğiniz kadar kötü mü?
Umarım yarın bir gün bahsi geçen kulaklıklardan birini alıp keşke lunaya boşa para vermeseydim demezsiniz şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı