Gamepower Luna vs Medusa

Umarım yarın bir gün bahsi geçen kulaklıklardan birini alıp keşke lunaya boşa para vermeseydim demezsiniz şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.
Teşekkürler
Luna'yı idareten alabilirsin. Pedler bayağı kalitesiz ve kulaklık kafayı biraz ağrıtıyor. Ses kalitesi 150 lira için güzel.

HyperX'e para biriktireceğim.Teşekkürler
Geçmiş olsun. Olabilir böyle şeyler dert etmeyin. Bir kulaklık sonuçta candan önemli değil.

HyperX alana kadar bunla devam edeceğim.

bu adam dolandırıcı size yazacak kulaklığı sizin karttan alalım parasını ben veriyim diye ama sonra kaçıp gidiyor tutun bunu 400 liramı aldı namussuz

bu adam dolandırıcı size yazacak kulaklığı sizin karttan alalım parasını ben veriyim diye ama sonra kaçıp gidiyor tutun bunu 400 liramı aldı namussuz
Sadece 2 mesajınız var sizi nerde gördü de rica etti de kabul ettiniz de (ki saçmalık neden insan sanal kart oluşturabilecekken böyle saçma bir isteği kabul eder helede tanımıyorken) dolandırıldınız pek inandırıcı gelmediniz.

Sadece 2 mesajınız var sizi nerede gördü de rica etti de kabul ettiniz de (ki saçmalık neden insan sanal kart oluşturabilecekken böyle saçma bir isteği kabul eder helede tanımıyorken) dolandırıldınız pek inandırıcı gelmediniz.

Bu hesabım yeni ve beni kendisi shiftdelete üzerinden dolandırdı. Zaten şu an kendi dolandırılışımı insanlara inandırmaya çalışmam gerçekten komik.

Bu hesabım yeni ve beni kendisi shiftdelete üzerinden dolandırdı. Zaten şu an kendi dolandırılışımı insanlara inandırmaya çalışmam gerçekten komik.
Burada benim inanmama sebebim kendi adıma konuşacak olursam internette tanıştığım biri için kendi kredi kartımdan alışveriş yapmam sizin bunu yapmış olmanız bana biraz saçma geldi ama siz öyle diyorsanız dikkat etsinler tabiki.

Geri
Yukarı