Gamepower Medusa 7.1 alınır mı?

44Nihat07

Kilopat
150 TL olan bu kulaklık alınır mı yoksa bu fiyat bandında 180 TL filan ne alınır? Medusa'yı tercih etmeme nedeninizi de yazarsanız sevinirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz Everest gibi kalitesiz kalitesiz bir markadır, verdiğiniz parayı kesinlikle hak etmez.

Cooler Master Masterpulse MH320'ye bakabilirsiniz.

En dandik markaladan biri daha... Açık ve net olarak söylüyorum hiçbir Türk markası şu ana kadar uzun süre dayanan, kaliteli malzemeli, güzel performans veren bir ürün yapmadı (Bu gidişle yapamaz da). Benim önerim Steelseries, Cooler Master gibi bir markadan almanız.

Sades A6 alabilirsin Aliexpressten. Ben gayet beğendim. Kendim de kullanıyorum uzun zamandır. Mikrofonu fiyatına göre gayet iyi. Tek sorunu Dışarıdan gelen sesleri alıyor. Onun da nedeni kafa bandının çok sıkı olmaması. Göz önünde bulundururarak alabilirsin.
Not: Arkadaşımda Siberia 200 var ve karşılaştırdığımızda malzeme kalitesi arasında çok büyük bir fark yok. Mikrofon kalitesi olarak da Sades A6 daha iyi.

Sades A6 alabilirsin Aliexpressten. Ben gayet beğendim. Kendim de kullanıyorum uzun zamandır. Mikrofonu fiyatına göre gayet iyi. Tek sorunu Dışarıdan gelen sesleri alıyor. Onun da nedeni kafa bandının çok sıkı olmaması. Göz önünde bulundururarak alabilirsin.
Not: Arkadaşımda Siberia 200 var ve karşılaştırdığımızda malzeme kalitesi arasında çok büyük bir fark yok. Mikrofon kalitesi olarak da Sades A6 daha iyi.
Alacaksa bu linkten alması daha iyi gibi sipariş sayısı 1900
Sades A6

Kardeşim siz nasıl GamePower'i kötülersiniz, kendim kullanıyorum eskiden Siberia 200 ve Logitech'in kırmızı kulaklığını kullandım ama hiçbiri bu kadar iyi ses veremiyor. Çünkü GamePower Medusa'nın içinde 50mm'lik sürücüler var ayrıca 7.1 ve bu özellikler neredeyse HyperX Cloud 2 kadar iyi. Kardeşim ben bu kulaklığı çok araştırdım ve kullanıyorum sakın dediklerimi unutmayın. Razer kulaklık almayın beni dinleyin 180 TL'ye fiyat performans karşılaştırmasındaki en iyi ürün hatta klavyesi en iyi oyuncu klavyelerinde ilk 3'te. Faresi ise ilk 5'te.

Kardeşim siz nasıl GamePower'i kötülersiniz, kendim kullanıyorum eskiden Siberia 200 ve Logitech'in kırmızı kulaklığını kullandım ama hiçbiri bu kadar iyi ses veremiyor. Çünkü GamePower Medusa'nın içinde 50mm'lik sürücüler var ayrıca 7.1 ve bu özellikler neredeyse HyperX Cloud 2 kadar iyi. Kardeşim ben bu kulaklığı çok araştırdım ve kullanıyorum sakın dediklerimi unutmayın. Razer kulaklık almayın beni dinleyin 180 TL'ye fiyat performans karşılaştırmasındaki en iyi ürün hatta klavyesi en iyi oyuncu klavyelerinde ilk 3'te. Faresi ise ilk 5'te.
Uzun süre Gamepower Warlock + Gampower Bane kullanmış arkadaşım var. İki ürünün malzeme kalitesi berbat ve soyuluyor. Keşke almasaydım diye kendini yerden yere vuruyor. O senin dediğin en iyi 5 ürün listesini de hurdacıdan almış olduğuna %101 eminim. Lütfen daha modelini bile bilmediğiniz kulaklıklarla karşılaştırmayınız.

Bu ürünler çinde toplu üretiliyor. Üstüne marka ismi basılıp satılıyor. Türkiyede bazı youtube kanalları reklamlarını yaptığı için kullanıcılar ürünleri iyi sanıyor. Ama değil. Kalite kontrol yok. Üretim maliyetini azaltmak için en kötü malzemeler kullanılıyor. Kısa süre sonra ürünler kendi kendine bozuluyor. Kullandığınız süreçte ise sizi memnun etmiyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı