Gamepower Medusa 7.1 alınır mı?

Jackersx

Hectopat
Daha fazla  
Gamepower Medusa 7.1 almayı düşünüyorum sizce alsam mı? Kaliteli mi bayağı bir araştırdım ama son olarak buraya danışmayı karar verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bütçeyi artırıp Plantronics Rig 400HS alınabilir.

Gamepower Medusa 7.1 almayı düşünüyorum sizce alsam mı? Kaliteli mi bayağı bir araştırdım ama son olarak buraya danışmayı karar verdim.
Alınır kardeşim alınır, artık şu tayfa kapasın cenesini sussun, çünkü gerçekten yaptığınız şey hak yemek oluyor, marka karalamak için konuşuyorsunuz sırf. Eğer gamepower denemeyip bırbır konuşup, yok Gamepower ürünleri alınmaz, kazıktır,yok merdiven altı üretiyor vs.. demeyin. Gamepower isterse lağımda üretsin adamın yaptığı ürün fiyat/perfonmans ise nerede üreticiği ne kadar önemli olabilir ki? 1.5 seneden beri bütün gamepower ürünlerini incelledim,kullandım, ve gayet memnun kaldım fiyat/perfonmans açısından, ve bundan dolayı 17 yaşımda bir kardeşim var onada aldım, hatta 1,5 ay önce doğum günüsünde Gamepower'ın monitörünü aldım. gayet memnun şuan. denemeyip,test etmeyip "ben bu ürünü denedim berbat,kazık bir marka"diyen kişiler çok var ülkemizde, yorumlara,incelemelere dikkat et.

Biz 6 arkadaş benim ilk başta kullanıp beğenmemle birlikte bu ürünü aldık. Kulak pedleri deforme oluyor 1.5 sene sonra ama kulaklıktan inanılmaz memnunum müzik falan dinleyeceksem zaten ses sistemim var oyunlarda da sağ taraftan geliyorsa sağ soldan geliyorsa sol hatta sol arkadan geliyorsa sol arka her türlü ses kastırıyor. Mikrofonu stabil güzel boğuk değil daha bu fiyata ne olacak. İlk çıktığı gün aldım ben bu kulaklığı aynı zamanda mekanik klavyesini de kullanıyorum gram pişman değilim daha iyisi muhakkak var ama ben o mekanik klavyeyi 120 tl e falan almıştım düşün.

Alınır kardeşim alınır, artık şu tayfa kapasın cenesini sussun, çünkü gerçekten yaptığınız şey hak yemek oluyor, marka karalamak için konuşuyorsunuz sırf. Eğer gamepower denemeyip bırbır konuşup, yok Gamepower ürünleri alınmaz, kazıktır,yok merdiven altı üretiyor vs.. demeyin. Gamepower isterse lağımda üretsin adamın yaptığı ürün fiyat/perfonmans ise nerede üreticiği ne kadar önemli olabilir ki? 1.5 seneden beri bütün gamepower ürünlerini incelledim,kullandım, ve gayet memnun kaldım fiyat/perfonmans açısından, ve bundan dolayı 17 yaşımda bir kardeşim var onada aldım, hatta 1,5 ay önce doğum günüsünde Gamepower'ın monitörünü aldım. gayet memnun şuan. denemeyip,test etmeyip "ben bu ürünü denedim berbat,kazık bir marka"diyen kişiler çok var ülkemizde, yorumlara,incelemelere dikkat et.
Banada ''James Donkey alınmaz, edilmez'' dediler. Sırf merakımdan aldım 7 8 aydır kullanıyorum ve acayip memnunum. Onu alma diyip, 400 500 TL kulaklık önermeleri de ayrı olay:)

Ben sana güveniyorum kardeşim de ürünü yeni görüyorum. Bu ürün ile ilgili açıklaman nedir?
Plantronics Rig 400 modelinin konsol için hazırlanmışı abisi Rig 400 ile benzer ses performansına sahip olduğu için önerdim.

Plantronics gelirsek çok köklü bir marka hatta Neil Armstrong Ay yolculuğunda kullandığı kulaklık markasıdır.

Plantronics gamecom 780 headsetim var yaklaşık 7 senedir kullanıyorum. Hala çalışıyor sadece artık kulaklığın kablosunda deforme olmalar başladı 7. senesi için gayet iyi. Genelde diğer kulaklıkların ses kalitesine nazaran gamepower ürünlerinin ses kalitesi daha düşük sadece ; her türlü ses kastırır.

Bana da 'James Donkey alınmaz, edilmez' dediler. Sırf merakımdan aldım 7 8 aydır kullanıyorum ve acayip memnunum. Onu alma deyip, 400 500 TL kulaklık önermeleri de ayrı olay:)
Boş herifler çok var, sırf marka karalamak için konuşuyorlar, kendilerini rezil ediyorlar.
Bu zamanda kimsenin lafına güvenip yola çıkılmaz.
Hayır o değil de bilgisi varmış gibi bir de tavırları oluyor ya o çok komik gösteriyor insanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle reis aldım zaten ürün elime 1 günde geldi satıcısı bile çok hızlı ve güvenilirdi n11'den aldım 169 TL'ye Birazcık daha araştırsaymışım 140-150 TL Civarıda Bulabilirmişim HepsuBurada'da Felan Neyse Kulaklık Konusuna Gelirsem Eski kulaklığım 50 TL civarında almıştım 3-4 yıla aşkın kullandım Rampage SN R9 Güzel bir kulaklık ama 3 yıl'a kadar sorun yaşamadım sonra sol ve sağ kulaklıklardan arada ses kesiliyordu sonra kablosunda sorun olduguna vardım. Kulaklığı ses girişinin olduğu yer orada oynamalar yapıyordum ve öyle öyle 5-6 ay'da öyle kullandım Sonra Bu kulaklığı keşfettim dün sipariş verdim hemen kargoya verildi 1 saat önce elime geldi zaten kulaklığı elime aldığımda rahat gözüküyordu taktığımda ise çok rahat geldi ve öylede ses kalitesi aşırı iyi zaten bass bosted felan yaptım driver'dan bi tuş ile bass ları felan aşırı iyi bu fiyata gerçekten bu ürünü bulmak aşırı zor en az 250 tl altı bulunmaz veya 300 iyi araştırdım bütçe vardı 500 tl felan ama ben F/P Aradığım için bunu aldım ve herkese öneriyorum.

Geri
Yukarı