Gamepower Medusa 7.1 alınır mı?

İnfinity3438

Hectopat
Makaleler
1
Bu kulaklı sizce nasıl Rampage sn R10 var şu an bende çok rahatsız edici yapısı var.
Ben yaza 500 civarı kulaklık düşünüyordum sizce yaza kadar beklemeli miyim yoksa Gamepower medusa 7.1 mikrofonlu oyuncu kulaklığı almayalım?
PUBG Apex CS GO gibi oyunlar oynuyorum.
Önericeginiz kullaklık var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir kulaklık, hiçbir sorununu görmedim şuana kadar. Bende var, driver'ını sitesinden indirip kullanıyorsun, 7.1 surround'u oradan aktif edebilirsin., çok basit bir driver'ı var, hatta istersen driver'a kendin bir theme çizebiliyorsun.
Kulaklık Hyper X Cloud 2'den daha rahat (sadece rahatlık tabiki kalite değil)
Mikrofonu çok kaliteli ses veriyor.
Müzik dinlemek için bile harika, ses kalitesi muhteşem.
Kafa bandı kafaya göre esniyor, çok rahat.
oyunlarda rahatça sesleri ayırt edebiliyorsun, yani ayak seslerini çok rahat duyarsın
Mikrofonunda yeşil bir ışık sürekli yanık kalıyor, kulaklığın içinde de yine yeşil bir ışık nefes alma modunda yavaşça yanıp sönüyor.

bunlar benim deneyimim.

Forumda gamepower o kadar kötüleniyor. Bende daha önce gamepower kasa, gamepower klavye, gamepower mause almak istedim. Forum sayesinde vaz geçtim. Gerçekten sorun yaşayan arkadaşlar var. Medusa yı forumu dinlemeyip aldım ve gerçekten çok memnunum. Bence teknoloji şans işi diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı