Gamepower Medusa 7.1 Ekolayzer Ayarları

InTheDarkness

Hectopat
Yer
Blackhole
Gamepower Medusa 7.1 kulaklığım var. Programını da indirdim. Ayarlarını nasıl yapmam gerekiyor? Buradaki resimde nelerin frekansını yükseltip/alçaltmam gerekiyor ve 3D moduda aktifleştirmem gerekiyor mu ? Kısacası neleri yapmam gerekiyorsa hepsini söyler misiniz ?
Oyun Rainbow Six Siege için.

bB6Md8.png
EPD698.png
qGv8O5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rainbow için aşağıdaki videoda sunulan ayarları öneririm. Ayriyeten Rainbow denildiğinde Türkiye de takip edilmesi gereken kişilerden olduğunu düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3D ayarlara dokunmayın.

Merhaba ben de cevap bekliyorum. Kulaklığı yeni aldım ama ses mono gibi geliyor. 7.1i ayarını geçtim youtubedaki left right testlerinde bile ses ikisinden de geliyor. Ayarları ile ilgili sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Özellikle medusa kullanan arkadaşlar cevaplayabilirse güzel olur. Teşekkürler.

Bende öyle düşünüyorum. Kendi uygulamasından 7.1'i açınca ses soldan daha ağırlıklı bir şekilde geliyor. CW ye bas çek yap düzeliyor. Ben öyle kullanıyorum. Birde sana bir şey sormak istiyorum. Senin kulaklığın uğultu yapıyor mu ?

Bende hiçbir şekilde düzgün çalışmadı, denedim baya açıkçası. Uğultu falan yok gibi ama. Sen denedin mi acaba 2 taraftan ayrı net ses veriyor mu ? yoksa sende de mi merkezden veriyor?

Bende çok net tespit edemedim açıkçası. İki kulaklıktan da sanırsam aynı oranda ses geliyor. Bende her türlü uğultu yapıyor kulaklığım sanırsam ses kartında sorun var. 7.1 açık ta olsa kapalı da olsa ben çok fark sezemedim. Senin sorunun hakkında da hiçbir fikrim yok.

Youtube'a left right test yazıp bi deneyebilir misin? Normalde stereo kulaklıklarda tek taraftan ses geliyor ama bunda iki taraftan da ses veriyor. Ben de sıkıntı olduğunu düşünüyorum iade etmeye çalışacağım. 7.1 farkını bilmiyorum açıkçası. Oyunda denedim sesleri aslında alıyorum, yani detayları vs alma konusunda kulaklık alıyor ama yöne dair hiçbir bilgi elde edemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı