Gamepower Medusa 7.1 Ekolayzer Ayarları

MERHHABA YENİ ALDIM KARGODAN ÜRÜNÜ SADECE SOL TARAFTAN MİKROFONUN OLDUĞU TARAFTAN SES GELİYOMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM SİZCE NASIL ANLARIM BUNU BANA Bİ YARDIM PLS
Bende öyle düşünüyorum. Kendi uygulamasından 7.1'i açınca ses soldan daha ağırlıklı bir şekilde geliyor. CW ye bas çek yap düzeliyor. Ben öyle kullanıyorum. Birde sana bir şey sormak istiyorum. Senin kulaklığın uğultu yapıyor mu ?
merhaba ben ürünü bugün aldım arızalı değil değilmi bende de sadece soldan geliyor sanki ses ayarı falanmı var beni bilgilendir lütfen
Benim kulaklığımda sorun ses tek taraftan geliyor. Sizin kulaklığınız sorunlu demek ki.
benimde tek taraftan geliyor bu ürünü bugün aldım ürün arızalımı yoksa ayarımı var lütfen yardımmmm

Son düzenleme:
MERHHABA YENİ ALDIM KARGODAN ÜRÜNÜ SADECE SOL TARAFTAN MİKROFONUN OLDUĞU TARAFTAN SES GELİYOMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM SİZCE NASIL ANLARIM BUNU BANA Bİ YARDIM PLS

merhaba ben ürünü bugün aldım arızalı değil değilmi bende de sadece soldan geliyor sanki ses ayarı falanmı var beni bilgilendir lütfen

benimde tek taraftan geliyor bu ürünü bugün aldım ürün arızalımı yoksa ayarımı var lütfen yardımmmm

Evet arızalı. Garantiye gönder veya iade et. Gamepower ürünlerini almamaya çalış. Kalitesiz.

Evet arızalı. Garantiye gönder veya iade et. Gamepower ürünlerini almamaya çalış. Kalitesiz.
Maalesef katılmıyorum. Her markada hatalı bir parti mal serisi çıkar. Zira bendeki şu an mikrofon kalitesi ve Neoidyum mıknatıs 50 mm sürücü ses kalitesi ile Razer Kraken Chroma 7.1 eski kulaklığımdan çok daha iyi. Ama eksileri de var ses yalıtımı o kadar iyi değil malzeme kalitesi de çok iyi değil. Bu fiyata işlevsellik açısından iyi iş çıkaran bir marka yinede.

Rainbow için aşağıdaki videoda sunulan ayarları öneririm. Ayriyeten Rainbow denildiğinde Türkiye de takip edilmesi gereken kişilerden olduğunu düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3D ayarlara dokunmayın.
Kaldırılmış acaba hangi kanaldı

Videoyu paylaşan kanal tüm videolarını silmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı