Gamepower Medusa 7.1 ve 3D farkı nedir?

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 gün evvel Gamepower Medusa Model bi' kulaklık sipariş verdim ve geldi. 7.1 özelliği var ve 3D özelliği var. Ben oyun oynarken 7.1 özelliği aktif ediyorum, onun dışında 3D özelliği hep aktif. 7.1 ile 3D arasındaki fark ne? Hangisini kullanmamı önerirsiniz? Ben oyun oynayacağım vakit ikisini de kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 2 gün evvel Gamepower Medusa model bi' kulaklık sipariş verdim ve geldi. 7.1 özelliği var ve 3D özelliği var. Ben oyun oynarken 7.1 özelliği aktif ediyorum, onun dışında 3D özelliği hep aktif. 7.1 ile 3D arasındaki fark ne? Hangisini kullanmamı önerirsiniz? Ben oyun oynayacağım vakit ikisini de kullanıyorum.

Çok fazla bilgim yok ama arkadaşlarım hep 7.1 kullanıyor ben 7.1 bir kulaklığa sahip değilim ama 7.1 iyidir sanırım.

Hocam 7.1 seslerin dairesel bir şekilde gelmesi, mesela adam sağ üstünüzdeyse ses o taraftan gelir. 3D ise 7.1 bir kadar detaylı değil diye biliyorum. Ama zaten çoğu modelde sanal 7.1 var, onu kullanmak yerine 3D kullanmak daha mantıklı.

Geri
Yukarı