Gamepower Medusa İnceleme

Merhaba bugün GamePower Medusa İnceleme yapacağım.

1- 7.1 özelliği: Kulaklık 7.1 özelliği ile satılıyor ben 200 TL aldım bu kulaklık ilk çıktığında 120-130 TL arası satılıyor yani bunu 200 TL olarak değil sanki 120 TL ye almışım gibi değerlendirdim 7.1 özelliği iyi gibi geldi tabi piyasadaki daha sonra pahalı olan kulaklık kadar iyi diyemem ama yine de hâlâ 200 TL ye değecek bir kalitesi var.

2- Mikrofon: mikrofonu kısa geldi mikrofonu sesi biraz az geldi ama mikrofon da küçük rahatsızlık vermeyen tiz bir ses var ama yine de mikrofonu 200 TL ye değer.


3- Ses kartı: Ses kartı sıradan ses açma kapama ve mikrofonu devre dışı bırakma veya açma ben kulaklığın sesini tamamen açıp kapama tuşu olsa iyi olur derdim.

4- Malzeme kalitesi: Malzeme kalitesine yorum yapabilmem için ayarlanabilir kafa bandı olması gerekiyor ama bu kulaklıkta kafanıza göre kendi kendine ayarlanıyor mikrofonda kullanılan malzeme kalitesini beğenmedim ama idare eder mi eder.

5- Işıklar: Ben rainbow modelini aldım ve ışıklandırmayı beğendim.

6- Padler: Padleri gerçekten çok iyi kulaklığını kaplıyor bu gerçekten çok iyi beni fazla terletmedi ama yazın ne olur bilmiyorum.

7- Eksikleri: Mikrofon malzemesi kötü geldi ses kartında en azından kulaklığın sesini açıp kapatan bir tuş beklerdim bu oyuncu kulaklığı olduğu için sesini fazla açmazsınız diye düşünüyorum eğer fazla açarsınız sesi dışarı veriyor.

8- Sonuç: Kulaklığı 200 TL gibi bir fiyata aldım alınır mı evet alınır
 

xBuLuTx

Hectopat
Katılım
10 Eylül 2016
Mesajlar
780
Çözümler
2
Yer
El Celler de Can Roca
Ses kasmak adına konuşuyorum.
Bir kulaklıkta Driver varsa Bas ve Tiz ayarı yapılıyorsa o kulaklık güzeldir.
Ses kasmak istiyorsan Basları kıs Tizleri yükselt her şekilde ayak sesini duyarsın :D
Hayırlı olsun.
 

Xoloth

Kilopat
Katılım
15 Haziran 2014
Mesajlar
2.995
Makaleler
6
Çözümler
20
Herkeste bir kalitesiz ürün yok çabuk bozuluyor algısı var. Ürünü insan gibi kullandığınız sürece gayet güzel çalışıyor. 8 ay önce Gamepower Warlock Compact almıştım düzenli bakımını yaparım tuşların arasına bir şey girmesin diye üzerinde yemek falan yemem gayet de ilk günkü gibi çalışıyor. Bu ürünü de kullanan arkadaşlarım var hiçbir şikayetlerini görmedim bozulduğuna dair.
 

Yeni konular

Yukarı