Çözüm Gamepower Medusa Ses Kesilmesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

özgür007

Kilopat
Daha fazla  
Son zamanlarda sol kulaklıktan ses gidip gidip geliyor. CSGO oynuyorum yürürken sol kulaklıktan ses gelmiyor, fakat ateş edince geliyor birde bilgisayarımı her açtığımda kulaklığın güncellemesi geliyor diyor ki: bu cihazı güncelleştirebilmek için bilgisayarı tekrar başlatın diyor. Fakat bunu yaptığım halde her açtığımda ayn sorunla karşılasıyorum. Bu problem sadece CSGO oynarken değil normal müzik dinlerken de sesin az oldugu yerlerde sol taraftan hiç ses gelmiyor. Bas vurduğunda direk geliyor 2 taraftan da ses. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower Medusa kullanıyorum. Kulaklık ile oyun oynarken birden sol taraftan ses gidiyor. Bu sorunu müzik dinlerken de yaşıyorum. USB bağlantısını kesip, tekrar bağladığımda düzeliyor. Bilgisayarımın bütün USB girişlerinde aynı şeyi yapıyor. Ne yapmam gerek?

Garantisi yokmuş zaten para vermedik hediye gelmişti onun için yardımınız için çok teşekkür ederim birde 200-250 Türk Lirası bandında bir kulaklık önerebilirmisiniz ?

Kulaklığım da durup dururken ses kesilme veya gitme söz konusuydu. Yaklaşık 2 gündür uğraşmamın sonucunda çözümünü buldum, fakat herkese geçerli olur mu bir şey diyemem. Öncellikle Aygıt bilgisinden kulaklığın bütün sürücülerini kaldırdım, sonra yapacağım bütün işlerlerde kulaklık takılı değildi bilginiz olsun, kullandığım anakartın ses sürücülerinin kurulumunu bulup tekrar yükledim, fakat bu işlemi yapmadan önce eski ses sürücülerini kaldırdım. Gamepower sitesinde olan kulaklığın kendi sürücüsünü de yükledim. Windows güncellemelerini aldım. Son olarak da USB 3.0 girişinde takılı olan kulaklık girişini USB 2.0 olarak değiştirdim sorun ortadan kalktı. Özellikle söylüyorum kulaklık takılıyken sadece aygıt bilgisinde kulaklığın kendine ait olan sürücülerini silin ve kulağlıgı girişten çıkartın sonra işlemlere devam edin. Denemenizi tavsiye ederim, iyi günler.

Sorunu nasıl çözdünüz? Bugün aldım, taktım ve sadece mikrofonun olduğu yerden geldi ses. Ses testi diye bir şey var, testten sonra iki taraftan da geliyor ses. Şu an sıkıntı yok ama ileride sorun olur mu?

Sorunu nasıl çözdünüz? Bugün aldım, taktım ve sadece mikrofonun olduğu yerden geldi ses. Ses testi diye bir şey var, testten sonra iki taraftan da geliyor ses. Şu an sıkıntı yok ama ileride sorun olur mu?

Kulaklığım da durup dururken ses kesilme veya gitme söz konusuydu. Yaklaşık 2 gündür uğraşmamın sonucunda çözümünü buldum, fakat herkese geçerli olur mu bir şey diyemem. Öncellikle Aygıt bilgisinden kulaklığın bütün sürücülerini kaldırdım, sonra yapacağım bütün işlerlerde kulaklık takılı değildi bilginiz olsun, kullandığım anakartın ses sürücülerinin kurulumunu bulup tekrar yükledim fakat bu işlemi yapmadan önce eski ses sürücülerini kaldırdım. Gamepower sitesinde olan kulaklığın kendi sürücüsünü de yükledim. Windows güncellemelerini aldım. Son olarak da USB 3.0 girişinde takılı olan kulaklık girişini USB 2.0 olarak değiştirdim sorun ortadan kalktı. Özellikle söylüyorum kulaklık takılıyken sadece aygıt bilgisinde kulaklığın kendine ait olan sürücülerini silin ve kulağlıgı girişten çıkartın sonra işlemlere devam edin. Denemenizi tavsiye ederim, iyi günler.

Kulaklığım da durup dururken ses kesilme veya gitme söz konusuydu. Yaklaşık 2 gündür uğraşmamın sonucunda çözümünü buldum, fakat herkese geçerli olur mu bir şey diyemem. Öncellikle Aygıt bilgisinden kulaklığın bütün sürücülerini kaldırdım, sonra yapacağım bütün işlerlerde kulaklık takılı değildi bilginiz olsun, kullandığım anakartın ses sürücülerinin kurulumunu bulup tekrar yükledim fakat bu işlemi yapmadan önce eski ses sürücülerini kaldırdım. Gamepower sitesinde olan kulaklığın kendi sürücüsünü de yükledim. Windows güncellemelerini aldım. Son olarak da USB 3.0 girişinde takılı olan kulaklık girişini USB 2.0 olarak değiştirdim sorun ortadan kalktı. Özellikle söylüyorum kulaklık takılıyken sadece aygıt bilgisinde kulaklığın kendine ait olan sürücülerini silin ve kulağlıgı girişten çıkartın sonra işlemlere devam edin. Denemenizi tavsiye ederim, iyi günler.
Sa bendede aynı sorun var mikrofon iyi fakat arkadan bir ses geliyor bende leptop var lenovo yoga 710 . ben anakart markasını bilmiyorum birde leptoplular için anlatırmısınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı