Gamepower Mei Ortam Seslerini Mikrofona Aktarıyor

Daha fazla  
Merhabalar. Gamepower Mei kulaklık aldım arkadaşlarla Discord'da konuşurken sesimiz bize geri geliyor. Nasıl bir ayar yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower , James donkey , rampage gibi ürünlerden oyuncu kulaklığı tercih etmeyin.
Bu markaların ürünlerini kullanıp bu yorumu yazıyorsanız sıkıntı yok ama kullanmadan yazmayın lütfen bu yorumlar.Forumda ki birçok kişi ürünleri kullanmadan yorum yapıyor ve başka insanların yorumlarına bakarak bunların alınıp alınmayacağını söylüyor.Kullanmadan bir ürünün iyi olup olmadığını bilemezsin.Birisine iyi gelir diğer kişiye kötü gelir bu kişiden kişiye göre değişir.

Bu markaların ürünlerini kullanıp bu yorumu yazıyorsanız sıkıntı yok ama kullanmadan yazmayın lütfen bu yorumlar.Forumda ki birçok kişi ürünleri kullanmadan yorum yapıyor ve başka insanların yorumlarına bakarak bunların alınıp alınmayacağını söylüyor.Kullanmadan bir ürünün iyi olup olmadığını bilemezsin.Birisine iyi gelir diğer kişiye kötü gelir bu kişiden kişiye göre değişir.
Çin malı ürünlerden nasıl bir kalite bekliyorsunuz?

@Demeanour Fan boy musun ?

Bu bahsettiğin markaların ürünleri rezalet. Kullanmaya gerek yok, şikayet siteleri ve serviste yaşanan sorunlar yeterli.

Kullanıldığında ise direk yazayım;
Yön hissiyatı yok, sesler iç içe, tok ses tizi bastırıyor. Silah sesinden adamı duyup dönemezsen o kulaklığın ve ses kasmanın ne anlamı kalıyor ?

Ben söyleyim "öşek" ve tayfasından uzak durun.

Çin'in ucuz ürünlerine etiket basıp satmak kalite değil, rezilliktir.

@Demeanour Fan boy musun ?

Bu bahsettiğin markaların ürünleri rezalet. Kullanmaya gerek yok, şikayet siteleri ve serviste yaşanan sorunlar yeterli.

Kullanıldığında ise direk yazayım;
Yön hissiyatı yok, sesler iç içe, tok ses tizi bastırıyor. Silah sesinden adamı duyup dönemezsen o kulaklığın ve ses kasmanın ne anlamı kalıyor ?

Ben söyleyim "öşek" ve tayfasından uzak durun.

Çin'in ucuz ürünlerine etiket basıp satmak kalite değil, rezilliktir.
Hayır fanboy değilim ve hiçbir zaman olmayacağım da mesela eskiden motospeed markasını kötüleyen bir çok kişi vardı.Ancak ben Motospeed CK108 adlı klavyeyi aldım 3 yıl önce ve hala bir sıkıntı yaşamadan kullanıyorum.Ve çok memnunum.

Geri
Yukarı