Gamepower mekanik klavye tuş takılmaları

EmirAybars06

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba

Gamepower'un Calypso optik mekanik Gaming klavyesine sahibim. Fakat bazen W tuşu basmama sorunu yaşıyorum. Böyle olduğu zaman klavyeyi sök tak yapıyorum sorun düzeliyor. Yarım saat, 45 dakikada bir böyle sorun çıkarıyor. Yine sök-tak yapıyorum düzeliyor. Neden böyle yapıyor acaba, nasıl düzeltebiliriz? Sorun yazılımsal mıdır yoksa klavye mi bozuk?

Teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.

Gamepower'un Calypso optik mekanik Gaming klavyesine sahibim. Fakat bazen W tuşu basmama sorunu yaşıyorum. Böyle olduğu zaman klavyeyi sök tak yapıyorum sorun düzeliyor. Yarım saat, 45 dakikada bir böyle sorun çıkarıyor. Yine sök-tak yapıyorum düzeliyor. Neden böyle yapıyor acaba, nasıl düzeltebiliriz? Sorun yazılımsal mıdır yoksa klavye mi bozuk?

Teşekkür ederim.

Gamepower almadan önce düşünecektin.
Rampage Everest Gamepower gibi firmalar Çin malı ürünlere sadece kendi logolarını çizip satıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower dan uzak durun aldığım her şey kırıldı.
Arkadaşlar merhaba

Teşekkür ederim
klavyeyi ne zamandır kullanıyorsun.

Rampage Everest Gamepower gibi firmalar Çin malı ürünlere sadece kendi logolarını çizip satıyorlar.
Çözüm sorduk, boş muhabbet istemedik. Yinede teşekkürler.
Çözüm sorduk, boş muhabbet istemedik.
Arkadaş yardım istemiş sen burada dalga geçiyorsun?
Var hocam böyle tipler her yerde. Yapacak birşey yok.
Gamepower dan uzak durun aldığım her şey kırıldı.

klavyeyi ne zamandır kullanıyorsun.
Yeni daha 2 ay olmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı