Gamepower Mihawk alınır mı?

Hocam normalde önermem fakat kuzenim almış, deneyimlerim o kadar kötü olmadığı yönünde. Kablo dolanma gibi sorunları var fakat uzun vade de ne yapar bilemem. Bütçen nedir başka modellerde önerelim?

Hocam normalde önermem fakat kuzenim almış, deneyimlerim o kadar kötü olmadığı yönünde. Kablo dolanma gibi sorunları var fakat uzun vade de ne yapar bilemem. Bütçen nedir başka modellerde önerelim?
En fazla 300 tl hepsiburadadan olsun lütfen linkleriniz.
Bu profil fotoğrafını herkesde görüyorum .d.

https://www.hepsiburada.com/corsair-hs35-stereo-siyah-oyuncu-kulaklik-ca-9011195-eu-pm-HB00000OSF7X sakın kaçırma bu modeli. Fotoğrafa gelirsek akım vardı ondan koydum ve hoşuma gitti. :)

Bu kulaklık 7.1 midir ve titreşim özellikleri var mı? Mihawk'ın özellikleri iyi geldi de o yüzden aklıma yatmıştı ama kaliteli bir şey almak istiyorum o yüzden Corsair daha mantıklı geldi. Özellikleri nelerdir?
Bloody iyi bir marka olmadığını biliyorum.Alınır mı?

Bu kulaklık 7.1 midir ve titreşim özellikleri var mı? Mihawk'ın özellikleri iyi geldi de o yüzden aklıma yatmıştı ama kaliteli bir şey almak istiyorum o yüzden Corsair daha mantıklı geldi. Özellikleri nelerdir?

Bloody iyi bir marka olmadığını biliyorum.Alınır mı?
Yanlış biliyorsunuz, Bloody gayet kaliteli ve güzel bir markadır zaten A4 Tech üretiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı