Gamepower Müşteri Hizmetleri

Neyi hocam neden memnun kalmadınız? Biraz açın lütfen.
Klavyesine sahiptim, bir ay sonrasında tuşları belirli aralıklar ile kendi kendine basmaya, bazı tuşlar basmamaya ve tuşlardaki ışıklar sönmeye başladı. Garantiye gidip gelmesine rağmen bir kaç gün düzeldi sonrasında geri başladı. Aldıktan çok sonra öğrendim Çin'den ikinci el ürünleri tamir ederek logo basıp sattıklarını.

Klavyesine sahiptim, bir ay sonrasında tuşları belirli aralıklar ile kendi kendine basmaya, bazı tuşlar basmamaya ve tuşlardaki ışıklar sönmeye başladı. Garantiye gidip gelmesine rağmen bir kaç gün düzeldi sonrasında geri başladı. Aldıktan çok sonra öğrendim Çin'den ikinci el ürünleri tamir ederek logo basıp sattıklarını.
Kaynağınız var mı?

Resmi ve gerçek bir kaynağı olmayan yorumlar uyarı alıyor dikkat edin. Kronik sorunlu bir klavye olabilir.
Gamepower neden bu kadar kötüleniyor? Konuyu okumanızı öneririm markanın warlock ürününde çoğu kişi sorun yaşıyormuş fakat bu marka kötü demek olmuyor.
Ve ikinci el olayınada gelecek olursak ikinci el ürün alıp bastırma gibi bir olay söz konusu değil, Bir çok firma gibi Çin'de fabrikalara ürettirip kendi logolarını bastırıyorlar.
Ve ikinci el olayınada gelecek olursak ikinci el ürün alıp bastırma gibi bir olay söz konusu değil, Bir çok firma gibi Çin'de fabrikalara ürettirip veya bazı ürünlerin üretilmişlerini alıp kendi logolarını bastırıyorlar.

arkadaşlar bu konuyu belki hatırlayanız vardır linki ekliyim sonra yazıma geçeyim.

Gamepower 7.1 kulaklık pedi dökülmesi | Technopat Sosyal

Kulaklığımın pedleri sökülmüştü ve kendilerine email atıp durumu izah ettim. Sonra fark ettim ki garantim bitmiş ve bunu belirtip varsa ellerinde müşteri memnuniyeti adına ricada bulundum çünkü uyumlu ped internetten satılmıyordu. Sonrasında Sabiha akdemir adında şirket yetkilisi bir hanımefendi benimle iletişime geçti. Hayatımda bu kadar profesyonel bir işlem görmedim.

Kendilerine faturayı atarak yeni adrese taşındığımı ve yeni adresimi not edip gerekli notları düştüm. İçimden kendi kendime garantin bitmiş attığın fatura eski ev adresi ve yeni adresini yazıyorsun bunca kafa karışıklığına ürün ellerine gitmeden ped gelmesini bekliyorsun diye düşünmeye başladım garip garip. Neyse madem sebiha hanım konuyla ilgileniyor bari cevap verdiyse şansımı deneyeyim gelsede gelmesede eyvallah derim dedim ve gerekli yeni adresimide ekleyip cevapladım.

Hafta sonu yani 2 gün önce bir mesaj geldi 1 çift ped gönderilecek diye. Kendi kendime halla halla Gamepower diye yanlışlıkla Logitech'e falan mı mesaj attım diyorum:)

Sonra nemi oldu? Bugün eve giderken güvenlikçi durdurdu beni paketin var dedi yoksa dedim:) elime aldım bayağı hafif durumu anladım. Güvenlikçi bu nie böyle hafif diyor:)

Eve geçtim açtım kutuyu ciddi ciddi 1 çift yeni ped göndermişler. Ne kargo ücreti ne ürün ücreti üstelik garantim de bitmiş.

İşin en garibi ne biliyor musunuz? Cumartesi 1 çift ped gönderilecek dendi ve teeee İstanbul'dan Diyarbakır'a 2 günde yani bugün elime ulaştı.

Vallahi ne diyeceğimi bilmiyorum ancak şunu iyi biliyorum ki insan kendini düzgün ifade ettiğin de mağduriyetini anlatsa varsa imkanları küçük büyük marka fark etmeksizin bence karşılığını görüyor insan.

1 çift pedin maddi olarak belki bir önemi olmayabilir ancak firmanın bu güzel jesti inanın insanı çok mutlu ediyor.

Çok uzun yazdığımın farkındayım içimden geldi yazmak istedim. Kulaklığın önceki ve sonra ki görüntülerini de atayım buraya. Bu arada maşallah 2.5 yıla devirdi Gamepower Medusa hala taş gibi.

masada kulaklığın eski dökülen yastığı ve kendilerinin yeni gönderdikleri yastıklar.

6d57201c-30d0-4368-b213-2fd63f604d21.jpeg

pedleri değiştirdikten sonra ki hali

569e1018-9bf3-4edd-b736-4f258fecd043.jpeg

eski yastıkların son hali (bu durum ıslak mendil kullandığım için olabilir içindeki bileşenler vs.) Artık nemli bezle silerim muhtemelen.

333be704-d0f8-4739-b35a-c83b93b2639a.jpeg

en son hali için son bir fotoğraf daha.

e78e48d3-964d-4331-bbf4-add417be30ca.jpeg

teşekkürler Gamepower.

Teşekkürler sebiha akdemir.

Gamepower ile hangi e-mail üzerinden iletişime geçtiniz acaba? Benim de ihtiyacım var da.

Gamepower ürün bazlı tercih edilebilecek bir marka, çünkü logo basmalı ürünleri. Mesela Warcry iyi kasa, hava akışını planlarsan kalitesi falan gayet yerinde. Aynı şekilde Skadi sıvı soğutmaları aslında Segotep markasının üretimi ki Segotep iyi markadır.
Genelde bu tip markaların müşteri hizmetleri de fena olmuyor. Rampage SN-R3 kulaklığımın mikrofonunun düşünce bozulması nedeniyle servise göndermiştim, onun yerine sıfır SN-R4 kulaklık göndermişlerdi. O kulaklığı 6 yılın üstünde kullandım, şu an dolabımda hala tam çalışır durumda, sadece pedlerinin deri kaplaması soyuldu.

İyi olmuş. Sizin için sevindim. JD 711 ve CH321'i andırıyor. Rahatlığı nasıldı? Mikrofonu nasıldı? :)

İyi olmuş. Sizin için sevindim. JD 711 ve CH321'i andırıyor. Rahatlığı nasıldı? Mikrofonu nasıldı? :)
İlk çıktığı zamanlarda efsane bir üründü.
Şimdi aynı fiyata daha gelişmiş ürünler çıktı.
Hatta Gamepower sonrasında kendiside güzel ürünler çıkardı ancak gamepowerde genelde ufakta olsa dip ses olayları oluyor. Onuda ek programlar ile gidermek mümkün.

Pedleri nasıl değiştirdiğini anlatabilir misin ? Bende yeni ped aldım fakat nasıl takacağımı anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı