Gamepower Ogre alınır mı?

Yusuf İren

Hectopat
Gamepower Ogre almayı düşünüyorum. RGB benim için mekanikten daha önemli. Bir konumda ancak membran güzel RGB mi yoksa Ogre mi kararsız kaldım. Fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower Ogre almayı düşünüyorum. RGB benim için mekanikten daha önemli. Bir konumda ancak membran güzel RGB mi yoksa Ogre mi kararsız kaldım. Fikriniz nedir?

Merhabalar, çoğu kişi Gamepower markasının klavyelerini önermemektedir. F/P açısından iyi olduklarını fakat uzun kullanımda pek dayanamadığını/kullanışlı olmadıklarını söylemektedirler. Benim size önerim Ogre'ye vereceğiniz paraya eş değer 2. Alternatif olarak başka bir klavye bakmanız olacaktır. ☺️
Merhabalar, çoğu kişi Gamepower markasının klavyelerini önermemektedir. F/P açısından iyi olduklarını fakat uzun kullanımda pek dayanamadığını/kullanışlı olmadıklarını söylemektedirler. Benim size önerim Ogre'ye vereceğiniz paraya eş değer 2. Alternatif olarak başka bir klavye bakmanız olacaktır. ☺️
Ogre'nin güncel fiyatı 359₺ (İncehesap)
Benim size önerim:
1. Corsair K55
2. Cooler Master MK110
3. Logitech G213
4. MSI Vigor GK30 TR

Son düzenleme:
ben 2 senedir gamepower ogre rgb kullanıyorum bir sorun yaşamadım ben oyun oynarken tuşlara sert basarım ona rağmen bir şey olmadı memnunum hiçbir sıkıntısını görmedim bendeki blue switch

1 senedir kullanıcısıyım parasını ışıklandırması için hak ediyor bir tek, onun dışında fiyatı için öçok çöp tuşları habire bozuluyor. Almayın aldırmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı