Gamepower Ogre değişiklilkeri

Bütçe
En fazla 350

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Gamepower Ogre almayı düşünüyorum son günlerde fiyat takip ediyorum fakat bir şey dikkatimi çekti. Aşağıda resimlerini koyduğum gibi bazı sitelerde ilk fotoğraf, bazı sitelerde ikinci fotoğraf var, sorum da şunlar.
1-İkisi arasında büyük farklar var resimlerde (biri Türkçe diğeri değil, biri küçük enter, biri küçük Shift)vs gibi.
2-Ben şimdi alırsam hangi hali gelecek, fotoğrafı hangisi ise o mu gelecek?
3-İkinci fotoğrafdakinde küçük Shift var ve ben sık sık rekabetçi oyun oynayan bir insanım bu Shift oyunlarda kötü oluyor mu kullanan var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210518-135131_Cimricom.jpg
    Screenshot_20210518-135131_Cimricom.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_20210518-135042_Cimricom.jpg
    Screenshot_20210518-135042_Cimricom.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 70
Direkt olarak link bırakmanız daha iyi olurdu.

Ogre klavyelerinin 2 türlüsü var.
1. RGB ışıklandırmalı Red/Blue switch.
2. Rainbow ışıklandırmalı Red/Blue switch.

1. attığınız ekran görüntüsü Rainbow 2. attığınız sanırsam RGB kontrol etmekte fayda var yinede.

Ben de halihazırda RGB Ogre Red Switch kullanıyorum ancak benimki sanırsam eski versiyon. 2. attığınız ekran görüntüsü yeni versiyon olması lazım. Eski versiyonda Left Shift uzun.

Direkt olarak link bırakmanız daha iyi olurdu.

Ogre klavyelerinin 2 türlüsü var.
1. RGB ışıklandırmalı Red/Blue Switch.
2. Rainbow ışıklandırmalı Red/Blue Switch.

1. attığınız ekran görüntüsü Rainbow 2. attığınız sanırsam RGB kontrol etmekte fayda var yine de.

Ben de halihazırda RGB Ogre Red Switch kullanıyorum ancak benimki sanırsam eski versiyon. 2. attığınız ekran görüntüsü yeni versiyon olması lazım. Eski versiyonda Left Shift uzun.

İkisi de Rainbow'muş sonradan fark ettim bende. Benim aradığım model de RGB olanı zaten.

Gamepower Ogre almayın, Türkçe olunca bir şey değişmiyor hala rezil bir klavye. Ayrıca küçük shift çok kanser bir şey.
GamePower 2 3 gün sonra basmamazlık yapar almanı tavsiye etmem.
Ben kasım ayından beri kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Genel olarak olan bir sorunsa bilgim yok.

İkisi de Rainbow'muş sonradan fark ettim bende. Benim aradığım model de RGB olanı zaten.
Trendyol'da şöyle bulunmakta. Zevke göre değişir tabi ama ben mavi switch almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı