Gamepower Ogre kaydetme tuşu ne işe yarıyor?

ertmee

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Gamepower Ogre marka klavye satın aldım. Klavyeyi incelerken "enter" tuşunun üstündeki tuşta bir "record" simgesi gördüm. Fn+bu tuşa basınca 12345 tuşları yanıp sönüyor. Belli ki bir şeyi kaydediyor ama çözemedim. İnternette de bununla alakalı bir şey bulamadım. Nasıl çalıştığını ya da ne işe yaradığını bilen var mı?
Bahsettiğim tuş:

Dosya Ekleri

• IMG_20200605_152717.jpg
    IMG_20200605_152717.jpg
    902,1 KB · Görüntüleme: 272
Merhaba arkadaşlar ben Gamepower Ogre marka klavye satın aldım. Klavyeyi incelerken "enter" tuşunun üstündeki tuşta bir "record" simgesi gördüm. Fn+bu tuşa basınca 12345 tuşları yanıp sönüyor. Belli ki bir şeyi kaydediyor ama çözemedim. İnternette de bununla alakalı bir şey bulamadım. Nasıl çalıştığını ya da ne işe yaradığını bilen var mı?
Bahsettiğim tuş:
Tam bir bilgim yok ama büyük ihtimalle makrodur.

FN + INS, Del veya Home kisminda bulunan tuslardan birine basin. FN + Record kombosunu yapip istediginiz tuslara tikladiginiz zaman sadece o tuslar aydinlaniyor. Yani mesela FN + INS'te sadece LoL tuslarinin yanmasina ayarlarken, FN + DEL'de Knight Online tuslarinin aydinlanmasini saglayabiliyorsunuz.

Galiba sendeki klavye Ogre değil çünkü dediğin şeyi yapmayı biliyorum. Kaydetme tuşu ile alakası yok. Onun için Fn+End e iki kere basınca sağ üstteki 3 lamba yanıp sönüyo ona göre 0'dan 9 tuşuna kadar dediğin gibi oynadığın oyunlara göre dizayn edebiliyorum. Ama record tuşunu daha çözemedim
Gamepower pişmanlıktır "a" tuşu tutukluk yapıyor

Galiba sendeki klavye Ogre değil çünkü dediğin şeyi yapmayı biliyorum. Kaydetme tuşu ile alakası yok. Onun için Fn+End e iki kere basınca sağ üstteki 3 lamba yanıp sönüyo ona göre 0'dan 9 tuşuna kadar dediğin gibi oynadığın oyunlara göre dizayn edebiliyorum. Ama record tuşunu daha çözemedim
Gamepower pişmanlıktır "a" tuşu tutukluk yapıyor
Hocam ben makro yapmıştım öyle ama şimdi yapamıyorum, çözebildiniz mi problemi?

Geri
Yukarı