Gamepower Ogre Red Switch gücü kendiliğinden kesiliyor

rhylla

Hectopat
Gamepower Ogre Red Switch mekanik klavye kullanıyorum. 6 aydır kullanıyorum, hiçbir sıkıntısı yok. Fakat arada kendiliğinden klavye gücü kesiliyor. Düzenli olarak değil ama ara ara yapıyor bunu. Ana kartta takılı kullanıyorum ve takılı USB'yi oynatınca elektrik kesiliyor, USB ucunda hasar olabilir diye düşünüyorum. Garanti ile uğraşmak istemiyorum. Çok umursadığımdan değil ama gittiği yere kadar götürsün istiyorum. Bu neden ile elektrikçiye klavye kablo USB'sini değiştirtsem sizce sorunum çözülür mü?

elektrik anlamında sorun olduğunu düşünüyorum sanıyorsam incehesaptan aldın incehesap iyi ilgileniyor gönder bence elektrikçi ile uğraşma
(gamepower alınmaz çöp c4 dinamit yanar diyenler gelmeden yazdım şükür)

USB ile alakalı evet. Elektrikçi halledebilir ama garanti dışı kalabilir ürün. Halledememe imkanı da var tabii. Aldığınız yer ile görüşüp servise göndermeniz çok daha iyi olur. 2 hafta civarı sürer maksimum.
Yarın ilk işim göndermek olacak. Teşekkürler.
Elektrik anlamında sorun olduğunu düşünüyorum sanıyorsam İncehesap'tan aldın İncehesap iyi ilgileniyor gönder bence elektrikçi ile uğraşma.
(Gamepower alınmaz çöp C4 dinamit yanar diyenler gelmeden yazdım şükür)

Dostum bende çok araştırarak aldım herkes çok gömüyordu. Ocak ayından bu yana kullanıyorum sadece bu problem var. Onun dışında bir şey başıma gelmedi. Dediğin gibi müşteri hizmetleri de 10 iş günü içerisinde halledebileceklerini söylediler daha önce bakalım yollayacağım, umarım çözerler.

Yarın ilk işim göndermek olacak. Teşekkürler.

Dostum bende çok araştırarak aldım herkes çok gömüyordu. Ocak ayından bu yana kullanıyorum sadece bu problem var. Onun dışında bir şey başıma gelmedi. Dediğin gibi müşteri hizmetleri de 10 iş günü içerisinde halledebileceklerini söylediler daha önce bakalım yollayacağım, umarım çözerler.
en mantıklısını yapmışsın hallederler
gamepower ogre kullanan 10 a yakın arkadaşım var hepsi gayet iyi diyor birisi yemek yerken çatalla bilek desteğini yırtmış bi sorunu olan o oda sorun değil aslında bence güzel klavye

en mantıklısını yapmışsın hallederler
gamepower ogre kullanan 10 a yakın arkadaşım var hepsi gayet iyi diyor birisi yemek yerken çatalla bilek desteğini yırtmış bi sorunu olan o oda sorun değil aslında bence güzel klavye
Alınmaz diyenlerin yarısı daha kullanmadan başkalarından duyduğu için diyor. Memnun olan genelde yorum yazmaz ama şikayeti olan her yere yaymak ister. Soğutucusunu ve klavyesini kullandım 1 sene sorun yaşamadım. Ayrıca kulaklğını 3 yıldır kullanan arkadaşlarım da var.

Alınmaz diyenlerin yarısı daha kullanmadan başkalarından duyduğu için diyor. Memnun olan genelde yorum yazmaz ama şikayeti olan her yere yaymak ister. Soğutucusunu ve klavyesini kullandım 1 sene sorun yaşamadım. Ayrıca kulaklğını 3 yıldır kullanan arkadaşlarım da var.
haklısınız geçen youtube da 3000 tllik sistemde rampage psu kullanıldı diye kızan adam var işte patlarmışta yanarmışta gibi yazan adama dedimki siz olsanız ne kullanırdınız dedim bequiet 650 w 1600 tllik psu kullanılması lazım dedi gülmekten öldüm resmen
bide şey var , sorunlu corsair psu öneren insanlar var adamın yaptığı şu atıyorlar sistem sadece psuya bakıyor aha rampage c4 alınmaz sonra ben sana bi sistem önerem diyor adam google açıyor yazıyor corsair psu ilk çıkana bakıyor atıyor sorunlu psu öneriyor adama sistem 200 w güç çekecek 750 w psu öneriyor bu adamların acilen forumdan banlanması lazım

Geri
Yukarı