Gamepower Ogre space tuşu ses çıkartıyor

Ahmet Affan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Gamepower Ogre modelli bir klavyem var ama space tuşu çok tiz bir ses çıkarıyor. Yardımcılardan olabilir. Onu nasıl düzeltebilirim? Switch'in yanındaki 2 siyah şey sabit durmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stabilizörleri yağlamanız gerekiyor. Bunun için silikon grese ihtiyacınız var. Bu videodaki gibi yağlayabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silikon gres için de ben bunu kullanıyorum:

Fena değil ama biraz fazla katı. Abartmadan kullanırsanız güzel sonuçlar elde edersiniz.

Stabilizörleri yağlamanız gerekiyor. Bunun için silikon grese ihtiyacınız var. Bu videodaki gibi yağlayabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Silikon gres için de ben bunu kullanıyorum:

Fena değil ama biraz fazla katı. Abartmadan kullanırsanız güzel sonuçlar elde edersiniz.
tamam orası yağlanırda sabit durmuyor orası onu nasıl yapacağım?

Merhaba Gamepower Ogre modelli bir klavyem var ama space tuşu çok tiz bir ses çıkarıyor. Yardımcılardan olabilir. Onu nasıl düzeltebilirim? Switch'in yanındaki 2 siyah şey sabit durmuyor.
Bu klavye yay sesi sorununa sahip bir klavye modeli, yaylarını değiştirebilirseniz belki düzelir ama sanmam.

şuanda bastırıyorumda sadece kıpırdıyor sallanıyo işte
Tuşun değdiği yer mi oynuyor yoksa komple stabilizörün kendisi mi oynuyor? Eğer artı şeklindeki kısım oynuyorsa zaten orasının oynaması normaldir. Onun etrafındaki kısım sabit olmalı ve yerinden çıkmamalı.

Tuşun değdiği yer mi oynuyor yoksa komple stabilizörün kendisi mi oynuyor? Eğer artı şeklindeki kısım oynuyorsa zaten orasının oynaması normaldir. Onun etrafındaki kısım sabit olmalı ve yerinden çıkmamalı.
Ya siyah olan varya 2 tane ikiside sallanıyo ama şuanda onu düzeltmek istiyorum
Alın sesi böyle

Sorunu çözebildiniz mi? Çözdüyseniz nasıl çözdünüz?

Yeni konular

Geri
Yukarı