GamePower Ogre vs Calypso

Hangi klavyeyi 2-3 yıl rahat bir şekilde kullanırım

• Oy verenlerin toplamı
    13

Eresbos

Picopat
Daha fazla  
Aradağım özellikler:
Bilek desteği olması.
Mekanik olması.
Fazla sesi olmayan bir switch olmalı.
En az 2-3 yıl rahatlıkla kullanabilmem.

GamePower Calypso'da optik Switch varmış, bu yazı yazarken sıkıtnı çıkarır mı ve bunla MOBA oynanır mı ve son olarak optik Red Switch Outemu’dan kaliteli mi? Tuş basım ömrü daha mı fazla?

Cevaplarsanız sevinirim.

O eski bir klavye ve bilek desteği yok saberi oylamaya atmışım. Bilek desteksiz bence kullanılmaz yüksek bir klavye.
Warlock'la karıştırdım büyük ihtimalle onda bilek desteği var.

O eski bir klavye ve bilek desteği yok saberi oylamaya atmışım. Bilek desteksiz bence kullanılmaz yüksek bir klavye.
Warlock'la karıştırdım büyük ihtimalle onda bilek desteği var.

Trust iyidir bilek desteği satiliyor Trust gtx 766 klavye bilek desteği fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Trust gtx 766 kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.. Gamepower tercih etmeyin. Ama tercih etme durumundaysanız en kötü Rampage tercih edin garantisi iyidir segment bilgisayar yenisiyle değiştiriyor. Gamepower garantisi uğraştırır.

Aradağım özellikler:
Bilek desteği olması.
Mekanik olması.
Fazla sesi olmayan bir switch olmalı.
En az 2-3 yıl rahatlıkla kullanabilmem.

GamePower Calypso'da optik Switch varmış, bu yazı yazarken sıkıtnı çıkarır mı ve bunla MOBA oynanır mı ve son olarak optik Red Switch Outemu’dan kaliteli mi? Tuş basım ömrü daha mı fazla?

Cevaplarsanız sevinirim.

Öncelikle merhabalar. Ben yaklaşık 1 aydır Gamepower Ogre Red Switch kullanıcısıyım. Ve red switch olsada o mekanik hissini alabilirsiniz. Ayrıca bu fiyatta deri bilek desteği olan klavye bulmak çok zor, bilek desteği gayet rahat ve kullanışlı, o yüzden Ogre modelini tavsiye ederim.

Öncelikle merhabalar. Ben yaklaşık 1 aydır Gamepower Ogre Red Switch kullanıcısıyım. Ve red switch olsada o mekanik hissini alabilirsiniz. Ayrıca bu fiyatta deri bilek desteği olan klavye bulmak çok zor, bilek desteği gayet rahat ve kullanışlı, o yüzden Ogre modelini tavsiye ederim.
2-3 yıl kullanma ve kalite hissiyatı veriyor mu
Ben anlamadım nereye bakıyorsunuz? 300 TL klavye.

Ben belirli sitelerden alışveriş yapabilirin.

Geri
Yukarı