Gamepower Overlord alınır mı?

ruzgaar

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba biliyorum Gamepower kaliteli değil fakat alınır mı? Alınmazsa Max 500 olacak şekilde öneri var mı? Mümkünse TR klavye olsun mesela Trust GTX 890 da ü-ğ-ç-ö harfleri yok ben olmasını istiyorum ve red Switch ile Black Switch olursa daha iyi.

Gamepower özellikle klavyesini hiç tavsiye etmem alınmaz , zamanında Gamepower Warlock kullandım üzerinden (yalan olmasın) 1 yıl falan geçince switchleri kendi kendine bozuldu numlocktaki switchlerle bozulan switchi değiştirdim. Öyle kullandım.

Gamepower Katana kullandım çöpün ötesi. İtopya'dan AOC GK500, bütçenizi aşarsa da Redragon veya Gamenote markalarına bakın.

Gamepower özellikle klavyesini hiç tavsiye etmem alınmaz, zamanında Gamepower Warlock kullandım üzerinden (yalan olmasın) 1 yıl falan geçince Switch'leri kendi kendine bozuldu NumLock'taki Switch'lerle bozulan Switch'i değiştirdim. Öyle kullandım.

Peki ne önerebilirsin? Bütçem 500.

Gamepower Katana kullandım çöpün ötesi. İtopya'dan AOC GK500, bütçenizi aşarsa da Redragon veya Gamenote markalarına bakın.

Peki ne önerebilirsin? Bütçem 500 İtopya'dan alım yapmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@ruzgaar yazdım hocam yukarıda, düzenledim mesajı.

Gamepower Ogre Blue Switch RGB modelini kullanıyorum 1 aydır memnunum açıkçası 2. el temiz kapalı kutu 350-400 civarına bulursun.

Geri
Yukarı