Gamepower Overlord alınır mı?

Hocam Reddragon’dan vazgecmedim internette videoya baktim üğişçö harfleri var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Reddragon'dan vazgecmedim internette videoya baktim üğişçö harfleri var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam vallahi bunda var ama attığınız linkte gözükmüyor hatam mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu an kullanıyorum. Gayet iyi. Kronik falan da değil.

Türkiye'de satılanlarda Türkçe dizilim mevcut.

Tamam.

İyice inceleyin icinize sinerse alin.

Hocam vallahi 2'si arasında kaldım GXT 890 daha ucuz bütçeme her türlü uygun aynı zamanda harfler arasında daha çok boşluk var bu benim için bir avantaj parmaklarım büyük olduğundan hızlı yazarken aynı anda nm falan çıakbiliyor o yüzden şu anlık Trust GXT düşünüyorum iyice incelemelere vs. bakınca dönüş sağlayacağım.

100 TL daha ekle keyfine bak.

Hocam bir şey soracağım bunu alıp Switch'lerini kırmızıyla değişsem sıkıntı çıkar mı yoksa hiç bu banda yükselmden K552'yi alayım mı?

Tamam.

Hocam vallahi 2'si arasında kaldım GXT 890 daha ucuz bütçeme her türlü uygun aynı zamanda harfler arasında daha çok boşluk var bu benim için bir avantaj parmaklarım büyük olduğundan hızlı yazarken aynı anda nm falan çıakbiliyor o yüzden şu anlık Trust GXT düşünüyorum iyice incelemelere vs. bakınca dönüş sağlayacağım.

Hocam bir şey soracağım bunu alıp Switch'lerini kırmızıyla değişsem sıkıntı çıkar mı yoksa hiç bu banda yükselmden K552'yi alayım mı?
Sıkıntı çıkar razer kalitesini hissedecegini sanmiyorum ve switchlerin fiyatina yeni klavye alirsin , direk k552 almak daha mantikli bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı