Gamepower Rajiin alınır mı?

Reax

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Gamepower rajiin almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar düşüncelerini söyleyebilir mi alınır mı 300 TL bandında?
Ürün hakkında bilgisi olmayan, markayı kötülemek için gelenler konudan uzak dursun.

Alınmaz.
Arkadaşımda aynı kulaklık vardı ve oyun oynarken oyunun sesleri bize geliyordu. Sorun çoğu Gamepower kulaklığında var. Onun dışında güzel bir kulaklık. Belki ayrı bir mikrofon kullanarak bu hatayı çözebilirsiniz.
Rampage Rogue Beyaz Usb 7.1 Surround Rgb Ledli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Eğer 90 TL daha ekleyebilirsen tavsiyem bunu alabilirsin.
Bütçe iyi ürünler için yeterliyken bu attığınız hiç alınmaz.

Benim önerim budur:

İyi ki markayı kötülemek için gelenler uzak dursun yazdım 1 tane adamakıllı yorum gelmiş sadece. 2 yıl sorunsuz bir şekilde James Donkey 712 kullandım gayet memnundum bu ürün de onunla aynı klasmanda bunun da beni tatmin edeceğini düşünüyorum. 300 TL'ye kulaklık mı kaldı 2022 deyiz önerisi olan varsa bu bütçeye bekliyorum.
Alınmaz.

Bütçe iyi ürünler için yeterliyken bu attığınız hiç alınmaz.

Benim önerim budur:

100 TL fark var benim dediğim ürünle ayrıca kafa bandı olmayan kulaklık kullanamıyorum.

İyi ki markayı kötülemek için gelenler uzak dursun yazdım 1 tane adamakıllı yorum gelmiş sadece. 2 yıl sorunsuz bir şekilde James Donkey 712 kullandım gayet memnundum bu ürün de onunla aynı klasmanda bunun da beni tatmin edeceğini düşünüyorum. 300 TL'ye kulaklık mı kaldı 2022 deyiz önerisi olan varsa bu bütçeye bekliyorum.

100 TL fark var benim dediğim ürünle ayrıca kafa bandı olmayan kulaklık kullanamıyorum.
Bir markayı olumlu veya olumsuz eleştirmeden nasıl yorum yapılabilir ki?

Geri
Yukarı