Gamepower rajiin alınır mı?

• Konuyu başlatan lalo22
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 931
Gamepower, Rampage, Snopy vb markalar asla önerilecek markalar değiller. https://www.hepsiburada.com/logitec...esyonel-oyuncu-kulakligi-mavi-p-hbv00000qxnxi, https://www.hepsiburada.com/jbl-qua...ing-kulak-ustu-kulaklik-siyah-p-HBV00000WJ17X bütçenize göre şu iki ürünü değerlendirebilirsiniz.

Bütçen yetmezse şunu da alabilirsin.
Üsteki yoruma aldanma al ve keyfine bak.

Aynen yakın çevremden biride aldı 3 defa 1 yılda garantiye yolladı Gamepower'ı 4 yıllık Razer kulaklığım göz kırpıyor :D

Bütçen yetmezse şunuda alabilirsin.
Üsteki yoruma aldanma al ve keyfine bak.
Tabii canım, ben boşuna kötülüyorum, kafamdan sallıyorum öyle. ıŞıQlı MıŞıQLı olması yeter zaten. Bir şey bilmeden konuşmayın, sattıkları ürünleri kendileri bile üretmiyorlar. Logo basıp RGB meraklısı veletlere satıyorlar. Gamepower alıp sorun yaşayan çok fazla kişi var. Her gün görüyorum, böyle ürünler alıp pişman olan, sorun yaşayanları. Ayrıca eminim ki bu modelleri ilk defa görüyorsunuzdur. Geympovır kaliteli diyip güvenip atıyorsunuzdur.

Tabii canım, ben boşuna kötülüyorum, kafamdan sallıyorum öyle. ıŞıQlı MıŞıQLı olması yeter zaten. Bir şey bilmeden konuşmayın, sattıkları ürünleri kendileri bile üretmiyorlar. Logo basıp RGB meraklısı veletlere satıyorlar. Gamepower alıp sorun yaşayan çok fazla kişi var. Her gün görüyorum, böyle ürünler alıp pişman olan, sorun yaşayanları. Ayrıca eminim ki bu modelleri ilk defa görüyorsunuzdur. Geympovır kaliteli diyip güvenip atıyorsunuzdur.
Yeni gördüm kusura bakma hocam

Boş yapma.
Elit markalarıda görüyoruz ne halde olduklarını.
3 yıldır medusa olanını kullandım 1 yılda mihawk kullanıyorum şuan.
Mihawak tireşimi bile üst markaların ürününe bir tarafıyla ezer geçer.
Çin min ama adamlar adam gibi üretmişler kulalıktan bahsediyoruz markanıun tüm ürünlerinden deil.

Geri
Yukarı