Gamepower saber alınır mı?

KIRMIZIELMA

Centipat
Merhaba sadece kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim ışıklı mekanik klavye alacağım Gamepower saber nasıldır uzun kullanımda tuşlarda silinme olur mu?
Bu markalardan uzak dur yazacaklar hiç yazmasin bende biliyorum kalitesiz ama alınabilir gibi gözüküyor.

Merhaba sadece kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim ışıklı mekanik klavye alacağım Gamepower saber nasıldır uzun kullanımda tuşlarda silinme olur mu?
Bu markalardan uzak dur yazacaklar hiç yazmasin bende biliyorum kalitesiz ama alınabilir gibi gözüküyor.
Uzun kullanımda iş görmez kısa vadeli ise alınabilir çünkü çok kaliteli değil yani.

Outemu Switch'ler zaten Switch pazarindaki ucuz Switch'ler. Cok uzun goturmuyor sizi, maksimum 3 yil icinde yavas yavas omurleri tukeniyor.

En azından markasız bir Switch değil ve Outemu ekonomik bir Switch. Acaba yanlış mı biliyorum diye araştırayım dedim forumda sizin mesajınız karşıma geldi. Outemu Switch klavyenizde bastığınızda hissetmediğinizi söylemişsiniz fakat bu Linear ya da Tactile olması ile alakalı. Yani anlayacağınız Outemu Switch dandik değil ekonomik olan bir Switch.

Şuan Saber'den yazıyorum biraz fazla yay sesi geliyor ama ışık meraklısıysan geceleyin odanı rengarenk yapar bence yay sesinin dışında eksisi yok denebilir birde rahatına çok düşkünsen bilek desteğinin olmamasını göz önünde bulundurarak alman senin yararına olacaktır saygılarımla...

Ben 1 aydır sorunsuz kullanıyorum. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı