Gamepower saber Red vs Blue

Bütçe
350 tl

Shynie

Hectopat
Makaleler
2
Artık kendime bir klavye almak istiyorum. Arkadaşlarım tavsiyesi Gamepower saber RGB idi. Fakat Red mi Blue mu alsam bilemedim. Açıkçası bu klavyeyi de alsam mı bilmiyorum, klavyeler hakkında pek bilgim yok bahsi geçen arkadaşlarım Blue öneriyor lütfen yardım eder misiniz?

Size tek önerim bilinen ve düzgün markalara yönelmeniz. Öneri olarak ise Logitech G213 Prodigy. Eğer mekanik olması senin için dert değilse güzel klavyedir.

Konunun başını okumanız durumunda mekanik istediğimi belirtmiştim. Önerinize şindi göz atacağım sağ olun. ;)

Düzenleyip eledim o iki klavyeyi. RGB fanı değilseniz performansa önerm veriyorsanız bunu alabilirsiniz.

RGB hakkındaki düşüncem olsa iyi olur fakat kölesi değilim şeklinde yani sorun olmaz :)

RGB hakkındaki düşüncem olsa iyi olur fakat kölesi değilim şeklinde yani sorun olmaz :)

Eklemede bulundum dönüp tekrar bakabilirsiniz RGB'li seçenekler :)

Zamanında bu üçü arasında kalmıştım. Bütçem yetseydi ASUS olanı tercih ederdim.
Arkadaşın bütçesi yetseydi ve ASUS alsaydı mekanik yerine mekanik hisli bir klavye alacaktı. Bu fiyata Membrane veya Mech-Membrane'ler olmaz bence.
Hayret. Bu güne kadar ben duymadım. Tabii benim yanlışım olabilir. Nasıl bir problemi var?
Gamepower almayın. Bu paraya kaliteli mekanik klavye bulamazsınız.
Önerilerim:
Şuan kullandığım klavye Klavye olarak çok güzel ama faresi için hoş yorumlar yapamam.
Zamanında bu üçü arasında kalmıştım. Bütçem yetseydi ASUS olanı tercih ederdim.
G213'ün problemleri (Kronik bile diyebiliriz): Tuşların ışık sızdırması, plastik ayaklarının kolayca kırılıyor olması, özellikle tuşların tutukluk yapması, basmaması. Ek olarak ışıklarının çalışmaması da bunlara dahildir. Bu bütçede kalitesiz markalar bile ki asla önermiyorum, alüminyum gövde kullanırken tamamen plastik ve kronik sorunlara sahip bir klavye almak akıl kârı değildir.

Çok saçma gelecek ama klavyeyi oyun için kullanamayacağım, hiçbir oyunu kaldırabilecek bir bilgisayarım yok. Sadece bodrumda bulduğum bahsettiğim monitör mouse klavye üçlüsünü yapmak istiyorum belki ileride fiyatları artar ve yeni bir bilgisayarım olursa onda da kullanabilmek için.

Mesela ben de bir GamePower Calypso mağduruyum. Cidden verilen paranın hakkını vermiyor. Öneri olarak ise Logitech G213 Prodigy. Eğer mekanik olması senin için dert değilse güzel klavyedir.
G213 Prodigy kronik sorunlu ve fiyatını hak etmiyor.

Gamepower Saber kronik tuş sorunlu bir çöp. Sakın alma. Üstüne şaka gibi çakma Outemu switch kullanmışlar :ROFL:

TKL, Outemu Blue switch, Türkçe Q;

TKL, Outemu Red switch, Türkçe Q;

Yeni konular

Geri
Yukarı