Gamepower Saber RGB Alınır mı?

• Konuyu başlatan redd34
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 13B

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Gamepower Saber RGB almayı düşünüyorum. Bu marka hakkında kötü şeyler duymuştum. Yeni klavyesiymiş bu.
300TL bütçe ile alınır mı? Veya önerileriniz neler?

Ürün videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Trust, Sharkoon gibi markaları önermen daha komik olmuş...
Trust Hollanda menşeili bir firmadır. Gamepower gibi abuk subuk markalarla kıyaslanamaz. Sadece bazı giriş seviye ürünlerinde marka basma olayı var. Sharkoon ise köklü bir Alman markasıdır.

Trust Hollanda menşeili bir firmadır. Gamepower gibi abuk subuk markalarla kıyaslanamaz. Sadece bazı giriş seviye ürünlerinde marka basma olayı var. Sharkoon ise köklü bir Alman markasıdır.
Nerede üretildiği ürünün kalitesini değiştirmez. Dandikse dandiktir. Trust'un ürünlerini kullandım ve aldığım andan beri kanser plastiği kokuyor. Saç teli kalınlığında plastik kullanıyorlar.

Nerede üretildiği ürünün kalitesini değiştirmez. Dandikse dandiktir. Trust'un ürünlerini kullandım ve aldığım andan beri kanser plastiği kokuyor.
Dediğim giriş seviye modelleri kullanmışsınız. Aynı durum GXT 890 için geçerli değil. Umut Tözün hocamız bu modelin incelemesini yapmış. Buyrun izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bana sanki siz çoktan kararı vermişsiniz de doğru bir karar verdiğinizi insanlara onaylatıp rahatlamak istiyormuşsunuz gibi geldi. Gamepower, Rampage, Eşek gibi çöp markaları almayın, aldırmayın. Az bir para da değil, 279 lira vereceğinize parayı sokağa atın, başınız daha az ağrır.

Sharkoon ve Trust bu yukarıda saydığım çöp ötesi markalarla karşılaştırılmaz. Sharkoon Alman menşeili ve kaliteli ürünler üreten bir firma, giriş seviyesi ürünü fazla yoktur zaten. Trust ise Hollanda firması ve giriş seviyesi ürünleri dışında fena değildir.

Çin'den alıp marka basmakla marka olunmaz.

Geri
Yukarı