Gamepower Saber RGB Alınır mı?

• Konuyu başlatan redd34
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 13B
Alloy elite rgb aldım 1 sene olmadan ctrl tuşu kırıldı. Bir daha bu parayı klavyeye vermem. 200 liraya gamepower alırım bozuldukça çöpe atarım en azından bozulunca ucuzdu nasıl olsa derim.

Bu klavyede kullanılan switch ler kaliteli. Yanlış hatırlamıyorsam çoğu kaliteli klavyelerde kullanılan Outemu blue switch olmalı.

Gamepower gibi kalitesiz markalardan uzak durun. Trust GXT 890 veya Sharkoon Purewriter almanız daha mantıklı olur. G213 önermem. Bu bütçede membran klavye almayın.

Bu arada o Trust GXT 890 ıda kullandım, saberide kullandım yani nasıl söyleyim bilemedim ama Trust'ın ki cidden rezalet tuşları ha bire çıkıyordu. Basım hissi çok kötüydü ama sonradan sabere geçince gerek RGB gerek o yapımı olsun Trust'a göre gayet güzeldi. Trust tam kelimeyle rezalet bir şey. Saberi kullanmadan görmeden a bu Gamepower AAA bu kötür demek aşırı yanlıştır. İllahaki kendini geliştirecek sonsuza kadar hep kötü gitmeyecek bu her firma için geçerlidir. Her firmanın bir inişi ve bir çıkışı olur. Maalesef Trust hiç çıkamadı yukarı.

Gamepower Saber RGB almayı düşünüyorum. Bu marka hakkında kötü şeyler duymuştum. Yeni klavyesiymiş bu.
300TL bütçe ile alınır mı? Veya önerileriniz neler?

Ürün videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saberi alabilirsin dostum ben aldım gayet güzel memnunum zaten programıda çıktı geçen günlerde. Almanı öneririm.

Kimse kimseyi şu klavyeyi alacaksın diye zorlamıyor. Sadece marka olarak Trust'ın Gamepower ile kıyaslanamayacağını belirttim. Gamepower arıza ihtimali daha fazla olan bir marka. Parayı sadece aldığınız ürüne vermiyorsunuz, sıkıntı yaşadığınızda alacağınız servis desteğine de veriyorsunuz. Gamepower bozulan ürünü servise gönderdiğinizde kullanıcı hatası deyip geri yolluyor. Bu konuda bir sürü şikayet gördüm. Hissiyat olayına gelecek olursak kişiden kişiye değişir. Trust GTX 890'ı mağazada deneyimleme fırsatım olmuştu. Şu an kullandığım Steelseries Apex M400'den daha çok hoşuma gitti.

Nerede üretildiği ürünün kalitesini değiştirmez. Dandikse dandiktir. Trust'un ürünlerini kullandım ve aldığım andan beri kanser plastiği kokuyor. Saç teli kalınlığında plastik kullanıyorlar.
Trust'ın da ürün üretim politikası bir Steelseries, Cooler Master vb. gibi değil. Gözün kapalı alın diyeceğim bir ürün mü? Bütçen buna yetiyorsa alınabilecek modellerden fakat Sharkoon için söylediklerin epey trajik olmuş. Marka hakkında daha detaylı araştırma yapmanı tavsiye ederim. Forumda Sharkoon klavyelerinin görsellerini ve ufak değerlendirmemi yapmıştım şuan stok sorunu var sanırım ama f/p açısından rakibi an itibariyle yok :) SGK3 de Purewriter da şahane ürünlerdir.

Gamepower Monitör,kulaklık ve faresini kullanıyorum. Kalitesiz diyen arkadaşlar var kullandığım için biliyorum gayet alınabilir bir markadır. Monitörü 1,5 senedir kullanıyorum ve hiçbir sıkıntısı olmadı şuana kadar. Bilmediğiniz markalardan ürün alırken lütfen o markaları uzun süre kullanan insanlara veya güvendiğiniz kişilere danışın. Gamepower markasıyla alakalı size söyleyeceğim şey vereceğiniz paraya karşılık alacağınız tepki olumlu yönde olacaktır. Yani 300 tl verip alacağınız klavye size o paranın hakkını verir. Ben size örnek veriyim. Gamepower ursa mouse kullanıyorum ve 110 tl gibi bir fiyata aldım. Açık söylemek gerekirse beklentimi fazlasıyla karşıladı gerek oyun olsun gerekse normal kullanımda olsun beni gayet memnun ediyor. Kısaca sana söylemek istediğim şey Gamepower klavye kullanmadım fakat monitör,mouse ve kulaklığım gamepower ait ve gayet memnunum. Beklentilerin eğer yüksekse o fiyatta karşılığı olur mu bilmiyorum ama diyorsan bir beklentim yok çok fazla diye seni memnun edecektir.

Sharkoon ile platoon karıştırdın galiba KOMİK OLMUŞ...
Konuyu hortlatıyorum. Gamepower Saber Red switch kullanıyorum 4. aya girmek üzreyim, hiç bir sorunu yok. Gayet şık, tuş sesi çok hoş, yazılımıyla birlikle onlarca ışıklandırma seçeneği mevcut. Bileklik ol adan kullanamam diyenlere önermem. Ben bileklik kullanamadığım için bu bana tam uydu. Tavsiyem tekel klavyelere 800 900 TL hatta daha fazla para ödemek yerine, bu çeşit uygun ve kaliteli klavyeler almanızdır. Alma, adi, bu alınmaz onun yerine bunu al diyenlerin klavyeyi değil kullanmak canlı gözle görmediğine dahi eminim. Bunları bilerek alın.

NOT: Klavyeyi neredeyse hergün sabahtan akşama kadar kullandım.

Geri
Yukarı