Gamepower saber RGB alınır mı?

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
Max 350 TL mekanik klavye arayışı içindeyim. Gözüme Gamepower saber ürünü uygun gibi gözüktü. Ürün kullanıcıları üründen genel olarak memnunlar. Fakat birçok kişinin Gamepower ürünlerinin kalitesiz olduğunu ve kullanılmaması gerektiğini söylediğini gördüm. Bunun nedeni nedir? Eğer Gamepower kalitesizse bana bütçeme uygun mekanik klavye önerir misiniz? Yorum yazan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Gamepower saber rgb alınır.Gamepower alacaksan Gamepower Calypso iyi denilebilir,1,5 yıl kullanan arkadaşım var(bir sorun çıkmamış). Eğer gamepower saber rgb aldıysan bana ulaşabilirmisin(bende almak istiyorum)?

Öncelikle Gamepower fiyat performans olarak gayet iyi bir markadır. Gamepower kötü, almayın malzemesi şöyle şurası böyle diyen arkadaşlar Gamepower ürünlerini çok farklı ürünlerle karşılaştırıyor. Örnek vereyim Saber'i gidip de SteelSeries ürünlerini baz alıp karşılaştırma yaparsanız olmaz, o ürün daha pahalı olduğu için haliyle malzemesi daha kaliteli olabilir. Ama bu fiyat performans ürünün kötü olduğunu falan göstermez. Kuzenim ve arkadaşım daha önce kullandılar Gamepower ürünlerini, hiç de sorun yaşamadılar. Ben de Gamepower alacağım, ürün gayet güzel bir ürün. Siz aldıktan sonra bize dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Gamepower fiyat performans olarak gayet iyi bir markadır. Gamepower kötü, almayın malzemesi şöyle şurası böyle diyen arkadaşlar Gamepower ürünlerini çok farklı ürünlerle karşılaştırıyor. Örnek vereyim Saber'i gidip de SteelSeries ürünlerini baz alıp karşılaştırma yaparsanız olmaz, o ürün daha pahalı olduğu için haliyle malzemesi daha kaliteli olabilir. Ama bu fiyat performans ürünün kötü olduğunu falan göstermez. Kuzenim ve arkadaşım daha önce kullandılar Gamepower ürünlerini, hiç de sorun yaşamadılar. Bende Gamepower alacağım, ürün gayet güzel bir ürün. Siz aldıktan sonra bize dönüş yaparsanız çok sevinirim.
Benim bu firmalar konusundaki tek çekincem ürünlerinin arkasında duruyorlar mı ?
Daha önce hiç garantiye gönderilecek bir şey oldu mu ?
Cevaplarsanız çok sevinirim :D

Benim bu firmalar konusundaki tek çekincem ürünlerinin arkasında duruyorlar mı ?
Daha önce hiç garantiye gönderilecek bir şey oldu mu ?
Cevaplarsanız çok sevinirim :D
Garantiye gönderilecek bir şey olmadı. Olmaması da iyi zaten. Ben arkasında duracaklarını düşünüyorum çünkü böyle markalar müşteri memnuniyetine çok önem verir. Ürün yorumlarından veya başka yerlerden araştırırsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Öncelikle Gamepower fiyat performans olarak gayet iyi bir markadır. Gamepower kötü, almayın malzemesi şöyle şurası böyle diyen arkadaşlar Gamepower ürünlerini çok farklı ürünlerle karşılaştırıyor. Örnek vereyim Saber'i gidip de SteelSeries ürünlerini baz alıp karşılaştırma yaparsanız olmaz, o ürün daha pahalı olduğu için haliyle malzemesi daha kaliteli olabilir. Ama bu fiyat performans ürünün kötü olduğunu falan göstermez. Kuzenim ve arkadaşım daha önce kullandılar Gamepower ürünlerini, hiç de sorun yaşamadılar. Bende Gamepower alacağım, ürün gayet güzel bir ürün. Siz aldıktan sonra bize dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Büyük ihtimalle bu ay alacağım. Aldığımda değerlendirmemi yazarım.

Büyük ihtimalle bu ay alacağım. Aldığımda değerlendirmemi yazarım.

Gamepower ogre RGB modeline de bakabilirsiniz. Ben saber yerine ogre almayı düşünüyorum. Hem ucuz hem de RGB efektleri çok güzel. Saber biraz fazla ışık barındırıyor, gözümü yoracağını düşünüyorum. Tabi siz ekstra RGB istiyorsanız saber tam size göre.

Gamepower ogre RGB modeline de bakabilirsiniz. Ben saber yerine ogre almayı düşünüyorum. Hem ucuz hem de RGB efektleri çok güzel. Saber biraz fazla ışık barındırıyor, gözümü yoracağını düşünüyorum. Tabi siz ekstra RGB istiyorsanız saber tam size göre.
evet ama o ayarlana biliyor

Geri
Yukarı