Gamepower Sendo alınır mı?

mYonniQ

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, benim elim bayağı küçük ve hafif bir mouseye ihtiyaç duyuyorum. Bu yüzden Gamepower Sendo'yu gördüm. Bütçeme tam uyuyor şu an. Logitech kullanıyordum, G300S geçen gün bozuldu. O yüzden biraz araştırdım. Gamepower sendo faresine denk geldim. Delikli falan, bayağı da hafif duruyor. Sizce alınır mı?

GamePower Sendo RGB Matte (Mat) Optik 10.000DPI 6 Tuş Gaming Mouse - incehesap.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Ben delikli fare almama taraftarıyım, çok rahatsız edici duruyor. Ayrıca içeriye kolayca su, toz gibi şeyler girebilir. GamePower'ın bunun için bir önlem aldığını sanmıyorum.

Alınmaz. Ben delikli fare almama taraftarıyım, çok rahatsız edici duruyor. Ayrıca içeriye kolayca su, toz gibi şeyler girebilir. GamePower'ın bunun için bir önlem aldığını sanmıyorum.
Bir videoda su dolu bi kavanozun içine sokup 30 saniye felan bekletiyorlar ama çıkarıp kurulayınca tekrar çalışıyor mouse o videoyu gördükten sonra almak istedim zaten :D
video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir videoda su dolu bi kavanozun içine sokup 30 saniye felan bekletiyorlar ama çıkarıp kurulayınca tekrar çalışıyor mouse o videoyu gördükten sonra almak istedim zaten :D
video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Korumasının olması güzel, ama ben alınmaması taraftarıyım. Özellikle Corsair ve Logitech alternatifleri varken.

Gamepower klavyem 4, 5 ay içinde bozuldu. Garantiyede hazırlıyorum şimdi kendilerini. Orada biraz daha bozulup gelecek sanırım.
2 yıldır gamepower klavye kullanıyordum en ucuz mekanik :D bi ara d tuşu bozulmuştu açtım tuşun içine kolonya sıktım tekrar taktığımda düzeldi :D Çok şaşırmıştım

Göndermeden önce bunu yapsam ne kaybedebilirim ki... Biraz daha detaylı anlatır mısınız ne yaptığınızı.
Tuşu çıkarttın ve switchi olan yere kolonya sıktım sonra tuşa bastırdım böyle bikaç kere sertçe bas çek yaptım tekrar taktığımda düzelmişti

Yeni konular

Geri
Yukarı