Gamepower Tinker V2 alınır mı?

Bütçenizi aşıp şu iki modele bakmanızı öneririm.

Hocam Gamepower Medusa önermiyor bazıları siz ne düşünüyorsunuz?

Vallaha ben kullanıyorum gayet memnunum ses kalitesinden. Uzun ömürlülük hakkında hiçbir fikrim yok ama, sinirlenip fırlatan tayfadan değilim en az 2 sene kullanacağımı düşünüyorum.

Hocam bütçeyi aşabilecek durumda değilim şu an.
Peki bu kulaklık nasıldır?

Kullanmadığım, deneyimlemediğim için bilemiyorum hocam, fakat Gamepower Medusa kullanıyorum şu anda, soruların varsa cevaplayabilirim.

Hocam bütçeyi aşabilecek durumda değilim şuan.
Peki bu kulaklık nasıldır?
Kullanmaktayım, Teknosa' dan almıştım. Harika bir kulaklık değil ama parasına göre iyi bence mikrofon yeterli, ses kalitesi fena sayılmaz uzun süre takılınca kulakta ağrı ve terleme yapıyor ama kişiden kişiye değişebilir kulak büyüklüğü önemli bence bu kısımda ayrıca kutusundan fazladan bir çift ped çıkması hoş ve basit olsa bile yazılımı var ama ben sanal 7.1 modu kapalı kullanıyorum. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Terleme vs yapıyor mu?

Terleme yapıyor evet ama çok abartı şekilde yapmıyor.
Sana şimdi bu ürünün eksilerini sayayım, dışarıya çok fazla ses veriyor kulaklık, yazılımından sanal 7.1 teknolojisini açıp Windows'tan ve YouTube'dan sesi fulleyip basslı müzik açarsan böyle cızırtılı sesler çıkıyor, ki zaten kulağına saygın varsa o kadar fullemezsin sesi, bence çok bir sorun değil, bence tek sorunu sesi dışarıya çok fazla vermesi. Onun dışında ses kalitesi iyi gayet güzel ses kasılabiliyor.

Geri
Yukarı