Gamepower ürünleri alınır mı?

omerfaruk54_

Hectopat
Makaleler
1
Gamepower'ın ürünleri oldukça güzel ve ucuz görünüyorlar. Youtube'da birkaç kanalın incelemesini de izledim, oldukça kaliteli bir markaya benziyor. Fakat içimdeki korkuyu kırmak için bir de sizlere sormak istedim. Almayı düşündüğüm ürünler Gamepower Medusa 7.1, Gamepower Warlock RED Switch mekanik klavye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem tam olarak belli değil ama kulaklığa klavyeden daha çok önem gösteriyorum yani önceliğim kulaklık. 100-200 dolaylarında bir kulaklık önerebilirsin ve bu arada mouse da Steelseries Rival 310 almayi düşünüyorum uygun mudur?
Rival 310 yerine İtopya'da Cooler Master Mastermouse Pro L mousesini almanızı öneririm. Çünkü indirimde ve şu an 150TL.

DonanımArşivi gibi kanalların ''ballandıra ballandıra'' anlattığı çöp markalar. Bilgisi olmayan insanlara fiyat olarak makul, bir de böyle kanallar inceleyince iyi bir şey sanıp alıyorlar. Bir süre sonra pişman oluyorlar ama iş işten geçiyor. Bu kanallar tamamen ''sponsorluk'' için böyle numaralara giriyor.

En azından doğru yerdesiniz, bütçenizi belirtin. Önerilerimizi yapalım.
60tl

Gamepower medusa ve warlock aldım.Medusa'yı aldıktan 1 ay sonra ses gelmemeye başladı şuan kulaklık iptal. Klavye ise şuan hiç bir sıkıntı çıkarmadı sadece ışıkları biraz soluk geldi bana ama onun dışında güzel alınır mı konusuna gelinirse alınmaz derim.

Işık vb için istiyorsanız hiç almayın ışık görüntüden başka bir şey değil hele mekanik olma yalanları hemen bozulmaktalar. Gidip daha bilindik markalara yönelmenizi öneririm Logitech ve ya Steelseries'i inceleyebilirsiniz.

Gamepower'ın ürünleri oldukça güzel ve ucuz görünüyorlar. Youtube'da birkaç kanalın incelemesini de izledim, oldukça kaliteli bir markaya benziyor. Fakat içimdeki korkuyu kırmak için bir de sizlere sormak istedim. Almayı düşündüğüm ürünler Gamepower Medusa 7.1, Gamepower Warlock RED Switch mekanik klavye.
Kulaklığı bilmem ama klavyesini kullanıyorum gayet güzel bir klavye tavsiye ederim

Zaten ucuz ve bu kadar gösterişli olmasından kalitesiz olduğu bariz belli. Bütçeniz kısıtlıysa da aceleye getirmeyin derim ben. Ordan burdan bir şekilde üzerine biraz daha katıp daha kaliteli bir ürün alın.

Ben gamepower luna kulaklık kullanıyorum gayet güzel ve kaliteli hissi veriyor ama hissini veriyor :) tabi ki bilindik markalar kadar iyi değil ama parasına göre tercih edilebilir ürün.

DonanımArşivi gibi kanalların ''ballandıra ballandıra'' anlattığı çöp markalar. Bilgisi olmayan insanlara fiyat olarak makul, bir de böyle kanallar inceleyince iyi bir şey sanıp alıyorlar. Bir süre sonra pişman oluyorlar ama iş işten geçiyor. Bu kanallar tamamen ''sponsorluk'' için böyle numaralara giriyor.

En azından doğru yerdesiniz, bütçenizi belirtin. Önerilerimizi yapalım.
Ayn ondan sonra adamın yaptığı PC yi alıyorsun öyle mi?
Gamepower bane , Medusa falan uzun kullanımda sorun yaşamayanlar var. Klavyede kronik sorunlar varmış ama öbür ürünler ayar yapınca iyi

Ne kadar ekmek o kadar köfte. Warlord 7+1 kulaklık kullandım mükemmeldi. HyperX Cloud dan daha iyi geldi bana. Klavyesinde ise Switch üreticisine göre değişiyor kalitesi. Büyük ihtimalle uygun fiyatlı olmasından dolayı ucuz switchler kullanılıyordur. Örnek veriyorum A markası 5 Milyon basmaya dayanıklı ucuz switch ise 3 Milyon. Bütçen ona yetiyorsa neden alınması. O kadarda kötü değildir. Bütçene uyduğunu alacaksın sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı