Gamepower Warlock "D" tuşu basmıyor

oktaywastaken

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus A320M-F
AMD Ryzen 5 2600
Asus GeForce GTX 1050Ti
Crucial Ballistix 8GB 3000MHz
Kingston A400 480GB
Merhaba arkadaşlar. Şubat ayında aldığım Gamepower Warlock Compact klavyemde bazen D tuşu basmıyor. Outemu marka kırmızı switchler var klavyede. Sorunun ne olduğunu bilen var mı ya da garantilik mi klavyedeki sorun?

Gamepower'ın bu modelinde görülen bir problem aslında genellikle Gamepower çoğu modellerinde görülüyor. Eğer garanti süreniz devam ediyorsa garantiye yollayın etmiyorsa geçmiş olsun.

Gamepower'ın bu modelinde görülen bir problem aslında genellikle Gamepower çoğu modellerinde görülüyor. Eğer garanti süreniz devam ediyorsa garantiye yollayın etmiyorsa geçmiş olsun.
Teşekkürler. Garantiye yollayacağım.

Bence garantiye yollamayın çok kronik bir sorun 1 2 ay götürür yine sorun çıkar iade edin dediğim gibi James Donkey 619s alın.
Hocam ürünü şubat ayında aldım iade edebiliyor muyum ki?
Tuşu çıkarıp temizlemeyi deneyebilirsin önce, bir arkadaşa önermiştim düzeltmişti ama sıkıntılı bir model olduğunu belirteyim.
Bu sabah tüm klavyeyi temizledim. Ayrıca switche üfleyince düzeldi diyenler vardı denedim ama yarım saatliğine düzeliyor sadece. Bir daha da Gamepower almam. Zaten kararımı verdim artık tüm ekipmanlarımı değiştireceğimde cidden çok kaliteli olan şeylerle değiştireceğim.

Hocam ürünü şubat ayında aldım iade edebiliyor muyum ki?

Bu sabah tüm klavyeyi temizledim. Ayrıca Switch'e üfleyince düzeldi diyenler vardı denedim ama yarım saatliğine düzeliyor sadece. Bir daha da Gamepower almam. Zaten kararımı verdim artık tüm ekipmanlarımı değiştireceğimde cidden çok kaliteli olan şeylerle değiştireceğim.

Hayır ürünü aldıktan 14 gün içerisinde iade etme hakkınız var ama siz yine de firmayla konuşun.

Geri
Yukarı