Gamepower Warlock Red Switch tuşlar basmıyor

Bütçe
-

NeverMind286

Hectopat
Öncelikle merhabalar, klavyemi alalı nereden baksanız 4-5 ay oldu ve bazı tuşlar çalışmıyor. İkinci veya üçüncü ayda "a" tuşu çalışmıyordu veya basmıyordu sonrasında kendiliğinden düzeliverdi. Şu an yine aynı sorun ile karşı karşıyayım ve yine sorunun ilk günlerinde "a" tuşu çalışmamaya başladı. Klavyenin bozuk tuşuna sağlam bir üflediğim zaman 15-20 dakika idare ediyor ve sonrasında tekrardan bozuluyordu. Bundan birkaç gün sonra sanki klavyede bir virüs var gibi "WASD" tuşlarında bu sorun oluştu. Dediğim gibi eğer sağlam bir üflersem geçici olarak sorun çözülüyor fakat sonrasında tekrardan bozuluyor. Tavsiyeleriniz varsa belirtirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende yaşadım yaklaşık 2 haftadır aynıııı dediğin belirtiler bende de var. Paketi hazırladım kutuya koydum pazartesi günü garantiye yollayacağım, öyle bir şey ki sık yapmıyor arada yapıyor adamlar bunu nasıl anlayacak inan bilmiyorum yani şimdi onlara yollarız onlar da sürekli çalışır eminim öyle yollarlar kesin...benim de Shift tuşu. James Donkey 610s Red SW.

Eğer isteyen olursa ürünün fotoğrafını atabilirim.
Galiba en sonunda şu topları şişirirken kullanılan hava aletiyle temizlicem switchin içini.

Geri
Yukarı