Gamepower Warlord Alınır mı?

xab0n

Decapat
Daha fazla  
Bütcem 300-400 TL civarı ama 300 civarında ürün arıyorum. Çok fazla para veremem öğrenciyim.
Müzik ve oyun kısmında beni tatmin etsin istiyorum (oyuna ağırlık verebiliriz).
7.1 olsun rahat olmalı 3 saat kafamda durduğunda ağrı yapmamalı. Bu kriterlere baktığımda en uygun Warlord gibi duruyor.
Her şeyi güzel titreşim özelliği 3D ses falan.
Günümüz dünyasında alınabilinir bir ürün bence.
Asıl merak ettiğim alsam sorun çıkar mı? Dediğim gibi öğrenciyim ve alacağım kulaklığın 2-3 gerekirse 4 yıl götürmesini istiyorum.

Gamepower, Rampaage, James Donkey gibi markalardan uzak durun. Onun yerine başka markalara yönelin. İlla 7.1 aramayın zaten onlarda sanal 7.1 bildiğim kadarı ile.

Hocam Gamepower, Jamesdonkey, Rampage gibi kalitesiz markalardan uzak durun. Uygun fiyatlı kulaklıklarda 7.1 desteği de iyi değil ayrıca. Önerim Cooler Master'ın kulaklıklarından yana. Ayrıca indirime girdiğinde HS35'te alınabilir.

Böyle düşünüyorsunuz ve size katılıyorum.Ancak bir sorum var, sanal 7.1 ile gerçek 7.1 in arasındaki fark nedir ?(ben bilmiyorum)

Böyle düşünüyorsunuz ve size katılıyorum.Ancak bir sorum var, sanal 7.1 ile gerçek 7.1 in arasındaki fark nedir ?(ben bilmiyorum)
Gerçek ile sanal 7.1 arasında çok fark var. Sanal 7.1'de sağ ve solda birer tane olmak üzere 2 sürücü vardır ama bu sürücüler 7.1'i destekleyebilir. Gerçek 7.1'de ise sağ ve solda 7.1 toplam 8 tane sürücü bulunmaktadır.
Örnek:

Dosya Ekleri

• 18da9d6ec12cbc899c432362b16d9ffc.jpg
    18da9d6ec12cbc899c432362b16d9ffc.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 32
Anladım yani siz bu kulaklıkların 7.1 değil stereo olduğunu mu söylüyorsunuz ?
yoksa 7.1 sürücülerinin kötü olduğunu mu ?

peki bunu nereden öğrenebilirim sitelerine yazmazlar herhalde
ben warlord yerine hs35 alırsam pişman olacağımı düşünüyorum neden böyle düşnüyorsunuz siz
izlediğim videolardan anladığım kadarıyla warlord güzel bir kulaklık

peki bunu nereden öğrenebilirim sitelerine yazmazlar herhalde
ben warlord yerine hs35 alırsam pişman olacağımı düşünüyorum neden böyle düşnüyorsunuz siz
izlediğim videolardan anladığım kadarıyla warlord güzel bir kulaklık
Ben sadece indirimde alınabilir dedim HS35 için. İndirimde 200 TL'ye kadar düşebiliyor. Siz bilirsiniz ben diyeceklerimi dedim. 4-5 ay sonra kulaklığım çalışmıyor diye konu açarsınız.
@Batuhan A. gereken açıklamayı yapar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı