Gamepower Warlord cızırtı

NevzatE

Hectopat
Daha fazla  
Geçen günlerde Gamepower Warlord aldım ama ufak bir cızırtı var etrafta ses varken fazla dikkat çekmiyor ama sezsiz ortamda bayağı sıkıntı oluyor bana yardımcı olursanız sevinirim.

Geçen günlerde Gamepower Warlord aldım ama ufak bir cızırtı var etrafta ses varken fazla dikkat çekmiyor ama sezsiz ortamda bayağı sıkıntı oluyor bana yardımcı olursanız sevinirim.

Araştırma yaptım ve bu kulaklıkta cızırtı sorunu olduğunu öğrendim.

USB 2.0'a tak, ses aygıtlarından kulaklığın mikrofonunu seç ve dinle kısmını açıp uygula de. Ondan sonra bu ayarı kapatıp tekrar uygula de.

Kalite aktığı için kulaklıktan böyle bir cızırtı sorunu var :D.

Şaka bir yana bu kulaklığın genel sorunu kullanan neredeyse herkes aynı sorunu yaşamakta. İade edebiliyorsanız eğer iade edip 100 daha verip daha kaliteli başka bir kulaklık bakın veya o bütçede kaliteli bir kulaklık.

Eğer iade olmuyor ise garantiye gönderin. İşte bu yüzden 50 100 daha fazla verip kaliteli alın diyoruz.

USB 2.0'a tak, ses aygıtlarından kulaklığın mikrofonunu seç ve dinle kısmını açıp uygula de. Ondan sonra bu ayarı kapatıp tekrar uygula de.

Dinle kısmına nereden ulaşabilirim ekran görüntüsü ile yardımcı olabilir misiniz?

Dinle kısmına nereden ulaşabilirim ekran görüntüsü ile yardımcı olabilir misiniz?

Ses ayarlarını aç > ses cihazlarını yönet.

Eski arayüz için kısayol:
  1. Masaüstünde sağ tıklayıp bir kısayol oluşturun.
  2. Hedef kısmına bunu yapıştırın: %windir%\system32\mmsys.cpl
  3. Isim olarak da "ses aygıtları" yazabilirsiniz.
  4. Artık bu kısayola her tıkladığınızda eski arayüzdeki kayıttan yürütme aygıtları açılacak.

Bu denileni yaptıktan sonra ses aygıtları aktif olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı