Gamer mug ne kadar güvenli?

Sitenin tamamı sahte yazılım ve içerik ile doldurulmuş.
Nasıl anladın dersen - ÖRNEK ARAMA - aramayı böyle yap. Kendisine ait olmayan bir içerik. Kopyala yapıştır! Şirket dahil değil. Sanırım bunu birkaç defa düşünmen gerek!

Yanlış değilsem trendyoldan vs. satış yapıyorlar yine aynı marka mı emin değilim.

Yanlış değilsem trendyoldan vs. satış yapıyorlar yine aynı marka mı emin değilim.
Benim için önemli olan ŞİRKET olması. Dolayısıyla dolandırılsan dahil şirketi şikayet edebilir tazminat davasına kadar dava edebiliyorsun. şahsi bir site olduğu zaman bu durum çok uzuyor! olan satın alan kişiye oluyor. (Bunu anlatmak istedim)

Benim için önemli olan şirket olması. Dolayısıyla dolandırılsan dahil şirketi şikayet edebilir tazminat davasına kadar dava edebiliyorsun. Şahsi bir site olduğu zaman bu durum çok uzuyor! Olan satın alan kişiye oluyor. (bunu anlatmak istedim)

Doğrudur.

Amatörce para kazanma yöntemleri bunlar insan geri adım atmadan duramıyor!
Senin için araştırmaya devam ettim ve sonuçlar gerçekten mide bulandırıcı.

- Sitenin yapımı hazır yerlerden yapılmış: ikas - Headless Ecommerce platform for new generation entrepreneurs!
- Siteye ait bir şirket yok
- Siteye ait Vergi numarası dahil yok
- Tamamen şahsi bir site (kolay yoldan gelir elde etmek için açılmış olabilir)

Yazacağım bir çok şey var fakat bunları ciddiye alıp almamak sana kalmış bir şey. Ben sen üzülme diye araştırma yapmak istedim hepsi bu kadar. 🙂

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı