Games for Windows Live 0x800c0008 hatası

SoapMactavish4

Decapat
Resident Evil 5 oynamak istiyorum fakat süreki kod 0x800c0008 hatası alıyorum. Install failed verip duruyor.
Çözülen yerden indirip denedim fakat bir sonucu ulaşamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-18 143636.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-18 143636.png
    114,1 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Denemek icin oyunu indirdim ve ayni hatayi verdi, fakat oyun yine de acildi. Steam sürümünün Games for Windows Live sarti kalkti diye biliyorum. Oyun artik Steam DRM'i ile calisiyor.

Su an calistirdigimda ise hata almiyorum, direkt aciliyor oyun.

Bende kurulu olan sürüm su;

GFWL.png

Bu baglantidan dosyayi indirin. Microsoft Games for Windows Marketplace ile Microsoft Games for Windows - LIVE Redistributable'yi PC'den kaldirin.

Indirdiginiz dosyayi masaüstüne cikartin ve gfwlivesetup.exe'yi calistirin.

Bu da VirusTotal baglantisi.

Nedense güncel sürüm orijinal siteden inmiyor. Indir dedigim zaman sizdeki sürümü indiriyor.

Son düzenleme:
Denemek icin oyunu indirdim ve ayni hatayi verdi, fakat oyun yine de acildi. Steam sürümünün Games for Windows Live sarti kalkti diye biliyorum. Oyun artik Steam DRM'i ile calisiyor.

Su an calistirdigimda ise hata almiyorum, direkt aciliyor oyun.

Bende kurulu olan sürüm su;

Eki Görüntüle 980204

Bu baglantidan dosyayi indirin. Microsoft Games for Windows Marketplace ile Microsoft Games for Windows - LIVE Redistributable'yi PC'den kaldirin.

Indirdiginiz dosyayi masaüstüne cikartin ve gfwlivesetup.exe'yi calistirin.

Bu da VirusTotal baglantisi.

Nedense güncel sürüm orijinal siteden inmiyor. Indir dedigim zaman sizdeki sürümü indiriyor.
Oyunu sildim ve tekrar indirdim, açıldı sağolun yardımınız için.

Dedigim gibi, normalde oyundaki sacma GFWL sacmaligi kaldirilip tamamen Steam DRM'ine gecirilmisti. Nedense hala bu sacma programi yüklemeye calisiyor.

Sorunun biraz daha kaynagina inip rapora baktim. Sanirim Live ID asistanini indiremediginden dolayi hata veriyor.

Eki Görüntüle 980250
Attığın linkte herhangi bir sıkıntı çıkmadı çok sağol bilgisayarı McAfee virüs taramasından her halükârda geçiriyorum.
Attığın linkte herhangi bir sıkıntı çıkmadı çok sağol bilgisayarı McAfee virüs taramasından her halükârda geçiriyorum.
Hızlı taramada pek fazla bir şey göremedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı