GameSatış e-posta devredilmesi sonrası Valorant hesabı geri alınır mı?

Yer
İRLANDA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ : AMD R5 3500X
EKRAN KARTI : AMD RX5500XT 8GB OC THICC II PRO
ANAKART : GIGABYTE S2H V2
RAM : T-FORCE 8X2 3000MHZ
SSD : XPG M.2 500GB 3000MB/3200MB // JAMES DONKEY SATA 250GB
Meslek
İrlanda da dil öğrencisi
Merhabalar. ben bir Valorant hesabı buldum. GameSatış'tan zaten onaylanmış ve yıldız almış bir kullanıcı satıyor. Türk hesap ve kendi mailinize devredilecek diyor yani bir nevi tapuyu üzerine yapmak gibi. Mail bana devrediliyorsa hesabı tekrar alabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ben bir Valorant hesabı buldum. GameSatış'tan zaten onaylanmış ve yıldız almış bir kullanıcı satıyor. Türk hesap ve kendi mailinize devredilecek diyor yani bir nevi tapuyu üzerine yapmak gibi. Mail bana devrediliyorsa hesabı tekrar alabilir mi?

Evet. Ticket açarak hesabı geri alabiliyorlar fakat almayacaklarını düşünüyorum. Toptan satış gibi bir şey o. Tekil şahıs satıyor olsa şüphelenebilirdiniz.

Merhabalar. ben bir Valorant hesabı buldum. GameSatış'tan zaten onaylanmış ve yıldız almış bir kullanıcı satıyor. Türk hesap ve kendi mailinize devredilecek diyor yani bir nevi tapuyu üzerine yapmak gibi. Mail bana devrediliyorsa hesabı tekrar alabilir mi?
Yıldız olması önemli değil. Adam karakteri satar. Sen oynarsın 1-2 gün yorumunu atarsın. Ama 2 hafta sonra hesabı geri alır. Adam Valorant üzerinden +1000 Hesap satışı yapmış. Normal gelmiyor.

Ticket atarak sizi bile banlatır. Ben arkadaşıma 1 yıllık hesabımı sattım ve maili ona verdim. Güvenilir bir dostunuzdan ya da yakınınızdan alın.

Merhabalar. Ben bir Valorant hesabı buldum. GameSatış'tan zaten onaylanmış ve yıldız almış bir kullanıcı satıyor. Türk hesap ve kendi mailinize devredilecek diyor yani bir nevi tapuyu üzerine yapmak gibi. Mail bana devrediliyorsa hesabı tekrar alabilir mi?

Yoksa benim koyduğum hesabamı bakıyorsun? İsmi ne satıcının.

Hesabın ilk mailine sahip olmasına bile gerek yok hesaba yükleme yaptığının dekontu, kullandığı epin, daha önce hesapta kullandığı mailler, daha önce hesapta kullandığı şifreler gibi sadece hesabın gerçek sahibi ve oyun şirketinin doğrulayabileceği bilgiler ile oyun hesapları geri alınabilir. Gamesatış gibi yerleri önermem, o siteler herhangi bir hukuksal sorumluluk kabul etmiyor. İlla ikinci el hesap alacaksan Gamermarkt gibi hukuksal olarak sorumluluk kabul eden sitelerden al, mesela gamermarkt'ta böyle bir şey olunca ilk satıcıya ya hesabı ya da ücreti iade etmesi için talep gönderiyor aksi halde hukuksal yollara başvuruyor. Ama gamesatışın böyle bir uygulaması yok. Vereceğin paranın hiç olma riskini göze alabilmen lazım gamesatış tan hesap alırsan

Yeni konular

Geri
Yukarı