GameSatış güvenilir mi?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu konu hakkında birçok konu açılmış fakat herkes oyun veya e-pin almak için güvenilir mi olduğunu sormuş. Ben bu sitede hesap satışı yapacağım da güvenilir midir sonradan bir aksilik falan çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aksilik çıkacağını sanmıyorum. Gamesatış sitesi bilindik yayıncıların sponsorluğunu yapıyordu bir aralar. Hala devam ediyor mu orasını bilmiyorum.

Aksilik çıkacağını sanmıyorum. Gamesatış sitesi bilindik yayıncıların sponsorluğunu yapıyordu bir aralar. Hala devam ediyor mu orasını bilmiyorum.

Evet kendine müzisyen gibi yayıncıların hala sponsoru ama alıcının 2 saat içerisinde ürünü iade etme hakkı varmış şimdi bu kişi benim hesabımı alsa 2 saat içerisinde ban yedirse ben bu sefer mağdur konuma düşeceğim biraz da bu konuyu araştırmak için açtım konuyu satış yapan kişiler de yardım ederse sevinirim.

Arkadaşlar peki gamesatış Ininal'e ödeme yapıyor mu? Şikayetvar da bir kişi Ininal'e ödeme yapılmıyor yazmış 2 hafta önce fakat gamesatışın sitesinde banka hesabı ekleme bölümünde ininal kart var.

Arkadaşlar merhaba, bu konu hakkında birçok konu açılmış fakat herkes oyun veya e-pin almak için güvenilir mi olduğunu sormuş. Ben bu sitede hesap satışı yapacağım da güvenilir midir sonradan bir aksilik falan çıkar mı?

Çoğu oyun platformu oyun hesaplarının satılmasını yasal olmadığını belirtmiş. Yani eğer bir çalınma durumu olursa hukuksal olarak bir sonuca varamazsınız. Satmayın, almayın gidin oyun frimasından satın alın.

Geri
Yukarı