GameSatış güvenilir mi?

Bana Gold Key'den LIMBO çıkmıştı. Key'e 15 lira verdim. Zaten oyun 18 TL. Bir kere almıştım zaten şansa geldi. GameSatış ben önermiyorum onun yerine GittiGidiyor'dan alın. Garanti olur Key bozuk çıkarsa para iade.

Hocam sadece zevkine en az 20-25 tane almışımdır. 1 tane çıkaramadım helal olsun size.

Hocam sadece zevkine en az 20-25 tane almışımdır. 1 tane çıkaramadım helal olsun size.

Hocam 50 kuruşluklardan ben her ay 20-30 tane açıyorum zevkine. Farklı bir Steam hesabım var onun için. İsmi de asdaskey. deli gibi Key açıyorum. Gold Key 1 kere aldım yani diğerlerinden reklam olmasın diye isim vermiyorum bir GittiGidiyor satıcısından her ay alıyorum.

Hocam 50 kuruşluklardan ben her ay 20-30 tane açıyorum zevkine. Farklı bir Steam hesabım var onun için. İsmi de asdaskey. deli gibi Key açıyorum. Gold Key 1 kere aldım yani diğerlerinden reklam olmasın diye isim vermiyorum bir GittiGidiyor satıcısından her ay alıyorum.

Ben de ne yapayım işte 6 TL'ye 70 TL garantili oyun Key'i aldım. Şu 2 TL değerindeki oyunların 70 TL yazanlarından çıktı :D.

Sağ olun fakat ben bir şüphelendim yine tam alıyordum birini alıcı bayağı beğeni almış güzel dedim ancak T.C. İstiyorlar ondan bir şüphelendim ve bıraktım versem sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı