GameSatış'tan 25 TL'lik offline FIFA 22 alınır mı?

Heh işte 8. ayda son indirimine girmiş bir daha girmiyor. Eğer FIFA oynamak isteyip korsan oynamak istemeyen dostumuz varsa tek çaresi yüksek fiyat vermeden Xbox Game Pass veya EA Play alması. Aylık 30 liraya FIFA 19, FIFA 20, FIFA 21 oynayabilir.

FIFA 21 EA Play'den kaldırılmadıysa.

En son 8. ayda düşmüş deyip beklemenin mantığını nasıl kurdun? Mesela bu mantıkla ben PES 2013'ü almak istiyorum, bulsana bana Steam'den.

FIFA 21 bir daha indirime girmeyecek mi? Kış indirimlerinde indirime girme ihtimali yüksek. Çok boş konuşuyorsunuz.

FIFA 21 bir daha indirime girmeyecek mi? Kış indirimlerinde indirime girme ihtimali yüksek. Çok boş konuşuyorsunuz.
Hocam sonbahar indirimlerinde de girmedi. Son indirimi ağustos ayında. Zaten Steam'den ha kaldırıldı ha kaldırılacak? Bi bakın FIFA 20 ne zaman indirime girmiş, ne zaman marketten çekilmiş :) Boş konuşuyosunuz.

Satıcı güvenilirse alınır. Hesaba kaç kişi girdi kim bilir yazmışlar elden DVD almıyorsun hesaba girip oynuyorsun altı üstü.

Steam üzerinden 167 TL verip almak çok daha mantıklı şu an. Böyle ortak hesap gibi riskli işlere girmek akıl kârı gibi gelmiyor bana.

Geri
Yukarı