GameSatış'tan 3 tane AAA oyunu içeren hesabı 25 TL'ye almak

Pola_95

Femtopat
GameSatış'ta Metro Exodus, Cyberpunk 2077 ve AC: Valhalla içeren hesabı 25 TL'ye sattığını ve oyunların GFN üzerinden çalıştığını iddia eden 5 tane satıcı var.

Hayır kesinlikle yaşamazsınız gfnin içini dışını bilen biri olarak söyleyeyim NVIDIA kendi Cloud saving sistemini kullanıyor ve saveleriniz gfn hesabınızla birlikte güvende merak etmeyin mesela siz 1 tane hesaptan Cyberpunk oynuyorsunuz sonra bu hesabınız çalındı size garantiyle yeni hesap verdiler o farklı hesap olmasına rağmen gfn hesabınız aynı diye aynı Save'den başliyabilirsiniz.
Hocam merhaba ben GFN ile valhalla oynadığımda başkalarının save dosyasına erişebildim onlarda benim save dosyama erişti hatta save dosyalarımı sildiler maalesef. Uplay üzerinden aldığım için mi böyle bir sorun yaşadım bir çözümü var mıdır ?

Hayır kesinlikle yaşamazsınız gfnin içini dışını bilen biri olarak söyleyeyim NVIDIA kendi Cloud saving sistemini kullanıyor ve saveleriniz gfn hesabınızla birlikte güvende merak etmeyin mesela siz 1 tane hesaptan Cyberpunk oynuyorsunuz sonra bu hesabınız çalındı size garantiyle yeni hesap verdiler o farklı hesap olmasına rağmen gfn hesabınız aynı diye aynı Save'den başliyabilirsiniz.

Uplay hesapları için aynısını söyleyemem aldığım AC Valhalla hesabında çok fazla Save sorunu yaşadım.

Bu konudaki arkadaş almıştı ona sormak daha iyi olur. @396162

Yeni konular

Geri
Yukarı