GameSatış'tan alınan ortak Resident Evil Village çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

hayallerim var

Hectopat
Ben GameSatış'tan ortak çevrim dışı kullanılan hesap aldım, hesaba ulaşabiliyorum oyunu indirdim. Oyunu çalıştırınca sorunla karşılatık deyip kendi sitelerinin linkini veriyor. Linke basıyorum orada oyun alımınız daha başarıyla sonuçlanmadı 24 saat bekleyin diyor. Ama hesapta toplam 8 saat oynanmış oyun yani hesap üzerinden diğer ortak kullanıcılar kullanabiliyor. Ayrıca ben bunları yaptıktan sonra Google Chrome'a girip sosyal medyaya giriyorum hepsinden oturumum kapatılmış. Hepsine tekrar giriyorum sanki IP adresim değişmiş gibi yeni cihazdan giriyorsun diyor bazı siteler. İlk defa karşılaştım böyle bir sorunla. Yardımcı olursanız güzel olur.

Aynısını fm21 ortak hesabında yaşamıştım 24 saat bekledikten sonra ekstra bir şey yapmadan oyuna giriş yapabilmiştim hocam.

Satıcıyla görüşün.

Görüştüm ben 24 saat bekleyin dedi onda sorun yok beklerim fakat neden sosyal medya hesaplarından çıkış yapıyor nasıl böyle bir yetkiye erişebiliyor onu anlayamıyorum.
Ben GameSatış'tan ortak çevrim dışı kullanılan hesap aldım, hesaba ulaşabiliyorum oyunu indirdim. Oyunu çalıştırınca sorunla karşılatık deyip kendi sitelerinin linkini veriyor. Linke basıyorum orada oyun alımınız daha başarıyla sonuçlanmadı 24 saat bekleyin diyor. Ama hesapta toplam 8 saat oynanmış oyun yani hesap üzerinden diğer ortak kullanıcılar kullanabiliyor. Ayrıca ben bunları yaptıktan sonra Google Chrome'a girip sosyal medyaya giriyorum hepsinden oturumum kapatılmış. Hepsine tekrar giriyorum sanki IP adresim değişmiş gibi yeni cihazdan giriyorsun diyor bazı siteler. İlk defa karşılaştım böyle bir sorunla. Yardımcı olursanız güzel olur.

Denuvo denilen hakları savunan bir yazılım yüzünden günde maximum 5 farklı bilgisayar giriş yapabiliyormuş ben kim bilir ne zaman erişebileceğim oyuna. Şirket açısından gayet normal olan bu durum benim açımdan çok saçma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı