GameSatış'tan FIFA 21 alınır mı?

Shield33

Decapat
Arkadaşlar GameSatış'ta bu linkten 75 liraya veya bu linkten 30 liraya FIFA 21 alsam sizce sorun yaşar mıyım? Offline hesap değil bunlar öyle yazıyor. İleride hesap elimden gider mi? Gerçi FIFA22 çıkacak ama...
Ezro ve OppsGamerShop adlı satıcılardan alışveriş yapan var mı? 30 liraya satan OppsGamerShop için çok fazla iyi yorum yazmışlar ama uzun vadede sıkıntı olmuş mudur acaba benim derdim o.

İndirimde 70 TL'nin altına düştü diye biliyorum. Bekleyip kendiniz almalısınız bence. Hesap olarak almanızı önermiyorum.

İndirimde 70 TL'nin altına düştü diye biliyorum. Bekleyip kendiniz almalısınız bence. Hesap olarak almanızı önermiyorum.
2 hafta önce 120 lira civarıydı originde. indirimleri kaçırdım sanırım. Peki şöyle bi şey var aklımda ea play aboneliği alsam yıllık, fifa 22 çıktığı zaman aboneliğe dahil olur mu?

FIFA 21 Game Pass üyeliği aldığınızda EA Play üzerinden ücretsiz indirilebiliyor zaten

Game Pass'te sadece aylık abonelik gözüküyor o da 30TL. Ama Steam'de yıllık 170TL'lik abonelik var. (ayda 15 TL'ye geliyor). Fiyat bakımından uzun vadede uygun gördüğüm için Steam'e yönelmiştim. Bir şey daha soracaktım. Steam'den yıllık EA Play alsam FIFA21'i şu an sınırsız oynayabilirim değil mi? Bir sene önce 10 saat oynayabilirsin diyordu herkes ama oyun çıkalı aylar oldu artık durum değişmiştir herhalde? Ne yapmamı önerirsiniz Online FIFA oynamak istiyorum artık FIFA'ya açım.

Game Pass'te sadece aylık abonelik gözüküyor o da 30TL. Ama Steam'de yıllık 170TL'lik abonelik var. (ayda 15 TL'ye geliyor). Fiyat bakımından uzun vadede uygun gördüğüm için Steam'e yönelmiştim. Bir şey daha soracaktım. Steam'den yıllık EA Play alsam FIFA21'i şu an sınırsız oynayabilirim değil mi? Bir sene önce 10 saat oynayabilirsin diyordu herkes ama oyun çıkalı aylar oldu artık durum değişmiştir herhalde? Ne yapmamı önerirsiniz Online FIFA oynamak istiyorum artık FIFA'ya açım.
Sınırsız oynayabilirsiniz,ama ben yine de Game Pass'i öneririm,çünkü Game Pass'te 30 TL karşılığında EA Play ile beraber Game Passs'teki alternatiflere de ulaşabiliyorsunuz,Steam'de bildiğim kadarıyla her oyun için ayrı ödeme gerekiyor,ama yanlış biliyorsam da düzeltin lütfen,Steam'a Game Pass kadar hakim değilim.

Sınırsız oynayabilirsiniz, ama ben yine de Game Pass'i öneririm, çünkü Game Pass'te 30 TL karşılığında EA Play ile beraber Game Passs'teki alternatiflere de ulaşabiliyorsunuz, Steam'de bildiğim kadarıyla her oyun için ayrı ödeme gerekiyor, ama yanlış biliyorsam da düzeltin lütfen, Steam'a Game Pass kadar hakim değilim.

Hocam az önce bir karar verip aldım nihayet Steam'den EA Play ve her oyun için ayrı ödeme istemedi. Ana ekranda ne vaad ettiyse onların hepsini verdi. Tek eksi yanı yeni çıkacak olan oyunları Max 10 saat oynatması. Belki ileride FIFA21'i FIFA22'ye makul bir ücretle yükseltme şansı verir ama bana fark etmez ha 21 ha 22.. Orjinal olsun da online oynayayım derdim bu benim. :)

Geri
Yukarı